Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że Little Devil Inside ukaże się pod koniec 2022 r. • Eurogamer.net

Jeśli masz nadzieję, że opóźnienie Little Devil Inside do 2022 r. doprowadzi do wydania na początku przyszłego roku, być może będziesz musiał dostosować swoje oczekiwania.

Chociaż ani zespół programistów, ani Sony oficjalnie nie potwierdzili daty premiery gry, ukazał się nowy zwiastun Konto PlayStation na Instagramie Ujawniono, że Little Devil Inside zostanie wydany w „Zima 2022”, co jest bardziej szczegółowe niż tylko 2022.

Inne gry w zwiastunie to Sifu, które otrzymało okno na „Wiosnę 2022”, chociaż ma się ukazać 8 lutego 2022 roku, oraz Five Nights at Freddy’s: Security Breach, które już się zakończyło (dzięki, Gracz).

Źródło: https://www.instagram.com/p/CXlw_MNI-Mg/

Jak wspomniał Bertie, kiedy Diabeł został objawiony od wewnątrz Na imprezie PS5 Reveal w czerwcu 2020 r. Little Devil Inside zaczęło się lata temu Ale nigdy się nie pojawił. Miała zostać wydana raz w 2016 roku, nawet na Wii U, co było dawno temu, ale rozwój wyraźnie się rozciągnął i nikt nie spodziewał się tego po ujawnieniu PlayStation 5.

Kilka dni po ujawnieniu wydarzenia, Deweloperzy przepraszają za rasistowskie kreskówki Został on zawarty w zwiastunie zwiastuna, w którym stwierdzono, że „wszelkie stereotypy rasowe nie były absolutnie zamierzone”.

READ  Ukryte funkcje iOS 15 na iPhonie: oto, czego Apple Ci nie powiedział