Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że legenda rocka Bruce Springsteen jest nie do poznania, stojąc z fanem

Wygląda na to, że legenda rocka Bruce Springsteen jest nie do poznania, stojąc z fanem

Legenda rocka Bruce Springsteen wyglądał nie do poznania, kiedy stanął po stronie fana w nowym ujęciu, które pojawiło się w mediach społecznościowych w piątek.

72-letni muzyk na zdjęciu odwrócił wzrok od swoich wspaniałych teatralnych dni, a wielu twierdziło, że był to martwy dzwonek dla 86-letniego reżysera Woody’ego Allena.

Zdjęcie, zrobione z fanem w Brukseli, pokazało Bruce’a w szarej marynarce i czarnych okularach.

Dead Contest: Wielu zwróciło uwagę, że wygląda jak Woody Allen (na zdjęciu)

Zmiana: Legenda rocka Bruce Springsteen (po lewej) wyglądał nie do poznania, pozując z fanem w nowym ujęciu, które pojawiło się w mediach społecznościowych w piątek – wielu zauważyło, że wygląda jak Woody Allen (po prawej)

„Na wypadek, gdybyś nadal nie chciał czuć się stary – Bruce Springsteen wygląda teraz jak Woody Allen” – żartował jeden z fanów na Twitterze.

Kolejna zmodyfikowana jedna z linijek z piosenki Born To Run z 1975 roku, publikująca: „Dziadku jak my/Kochanie, urodziliśmy się, by zasnąć!!!!”

Trzeci napisał, zwracając uwagę na złudzenie optyczne niebiesko-złotej sukienki: „Zdjęcie Bruce’a Springsteena wyglądającego jak Woody Allen jest najbardziej szaloną rzeczą, jaką widziałem na Twitterze od czasu sukienki”.

Inni uważają, że wygląda jak ikona Hollywood, Martin Scorsese, 79 lat.

Inaczej: 72-letni muzyk odwrócił wzrok od swoich wspaniałych teatralnych dni na zdjęciu

Wcześniej: Bruce został sfotografowany w grudniu ubiegłego roku

Inaczej: 72-letni muzyk odwrócił wzrok od swoich wspaniałych teatralnych dni na zdjęciu (zaledwie w zeszłym roku)

Niezręczne: Jeden fan żartował na Twitterze:

Niezręcznie: Jeden fan żartował na Twitterze: „Jeśli nadal nie chcesz czuć się stary – Bruce Springsteen wygląda teraz jak Woody Allen”

Dzieje się to po tym, jak fani Bruce’a byli w zeszłym miesiącu Wyszedł wściekły po tym, jak dowiedział się, że bilety na jego trasę po USA w 2023 roku kosztują od 4000 do 5000 dolarów każdy.

Bilety ze średniej półki osiągały średnią czterocyfrową wartość pierwszego dnia wyprzedaży, podczas gdy najmniej pożądane miejsca wciąż przekraczają 1000 USD.

READ  Hugh Jackman ujawnia, że ​​jego ukochany pies Dalí zmarł na miesiąc przed swoimi dwunastymi urodzinami

Niesamowite ceny były wynikiem „dynamicznej wyceny” Ticketmaster, w ramach której ceny „biletów platynowych” zmieniają się w zależności od bieżącego popytu.

„Platynowe bilety” mogą znajdować się w dowolnym miejscu na arenie, a sprzedaż rośnie do poziomu, który według nich osiągnie sprzedający.

Gwiazda: Allen to amerykański reżyser, scenarzysta, aktor i komik, którego kariera trwa ponad sześć dekad

Gwiazda: Allen to amerykański reżyser, scenarzysta, aktor i komik, którego kariera trwa ponad sześć dekad

Magazyn fanów Bruce’a Springsteena Backstreets powiadomił użytkowników mediów społecznościowych o kosztach biletów w środę.

Podzielili się zrzutem ekranu z ceną za jedno miejsce w dniu otwarcia trasy i napisali: „Tampa jest na środku parkietu za 4400 dolarów, ktoś?”.

Inni fani szybko wyrazili swoje niezadowolenie, pisząc: „Wróciłem na przedkoncert spinrgsteen w #Boston i wyciągnąłem tę uroczą małą parę na podłogę… za 1000 $. haniebny.’

Inny dodał: „Śmierć, podatki i fani schodzą na Ticketmaster za wulgarne praktyki sprzedaży biletów”. Przepraszam @springsteen, ale dla faceta, który zawsze bronił człowieka pracy, te ceny to żart.

Niezadowolony: pojawia się po tym, jak fani Bruce'a w zeszłym miesiącu byli wściekli, gdy dowiedzieli się, że bilety na jego trasę po Stanach Zjednoczonych w 2023 r. będą kosztować od 4000 do 5000 dolarów każdy

Niezadowolony: pojawia się po tym, jak fani Bruce’a w zeszłym miesiącu byli wściekli, gdy dowiedzieli się, że bilety na jego trasę po Stanach Zjednoczonych w 2023 r. będą kosztować od 4000 do 5000 dolarów każdy

Inny powiedział: „Ticketmaster jest haniebny, sprzedając miejsca za 5000 dolarów za niższą miskę na Tampa Show”.

Członek E-Street Bruce’a, Stephen Van Zandt, jest jak dotąd jedyną osobą w serialu, która publicznie odpowiadała na skargi.

Fan wysłał wiadomość do muzyka i zapytał, czy widział koszt biletów, na co odpowiedział: „Nie mam absolutnie nic wspólnego z cenami biletów. nic.’

Jeśli chodzi o platynowe bilety, Ticketmaster pisze na swojej stronie FAQ: „Bilety platynowe są najpierw sprzedawane przez Ticketmaster. Ceny są dostosowywane do podaży i popytu, podobnie jak w przypadku sprzedaży biletów lotniczych i pokoi hotelowych”.

READ  Kiedy Michelle Yeoh tańczyła i uczyła w Crow Once

„Celem jest zapewnienie najbardziej żarliwym fanom uczciwego dostępu do najbardziej poszukiwanych biletów, przy jednoczesnym umożliwieniu artystom i wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzeń na żywo ceny biletów bliższej ich wartości godziwej”.

MailOnline skontaktował się wówczas z przedstawicielami Bruce’a w celu uzyskania komentarza.

Tylko sześć pierwszych koncertów w USA trafiło do sprzedaży w środę, a pozostałe w najbliższych dniach.

Bruce powróci do Wielkiej Brytanii na kilka koncertów w przyszłym roku, występując z E Street Band po raz pierwszy od 2017 roku.

Reakcja: Fani szybko wyrazili swoje niezadowolenie, a jeden z nich opisał koszt jako

Reakcja: Fani szybko wyrazili swoje niezadowolenie, a jeden z nich określił koszty jako „haniebne”.

Nie ma z tym nic wspólnego: członek Bruce'a E-Street Stephen Van Zandt jest jak dotąd jedyną osobą w serialu, która publicznie odpowiada na skargi

Nie ma z tym nic wspólnego: członek Bruce’a E-Street Stephen Van Zandt jest jak dotąd jedyną osobą w serialu, która publicznie odpowiada na skargi

Ich cztery koncerty w Wielkiej Brytanii odbyły się w Edynburgu (30 maja), Birmingham (16 czerwca) i Hyde Parku w Londynie (6 i 8 lipca).

Koncerty będą korzystać z zatwierdzonego systemu fanów Ticketmaster, który ma na celu zdobycie większej liczby biletów dla poszczególnych odbiorców, a nie promowanie masowych zakupów botów do sprzedaży na stronach odsprzedaży.

Artyści, w tym Adele, korzystali z systemu, który wymaga od fanów rejestracji przed zakupem biletu.

Ogłoszenie pojawia się po sukcesie europejskich rozkładów lotów, które sprzedały ponad 1,2 miliona biletów.

Występy: Bruce wraca do Wielkiej Brytanii na kilka koncertów w przyszłym roku, występując z E Street Band po raz pierwszy od 2017 roku.

Występy: Bruce wraca do Wielkiej Brytanii na kilka koncertów w przyszłym roku, występując z E Street Band po raz pierwszy od 2017 roku.