Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydarzenie Apple 2021 dzisiaj: jak oglądać na żywo i przewidywane premiery

Wydarzenie Apple „Spring Loaded” – najważniejsze wydarzenie medialne producenta iPada w 2021 roku – zaplanowano na dziś, 20 kwietnia, i będzie transmitowane na żywo z siedziby firmy w Cupertino w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i ma przynieść następną generację iPada , iMac i Apple, TV i AirTags. Możesz również usłyszeć kilka szczegółów na temat iOS 14.5 na wydarzeniu Apple. Ponadto Apple może ujawnić nowe AirPods, które podczas dzisiejszego wydarzenia można nazwać AirPods 3. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać dzisiejsze wydarzenie Apple i czego się spodziewać ujawniono.

Wydarzenie Apple 2021: Jak oglądać na żywo, chronometraż

Plik Wydarzenie Apple Rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu PDT (22:30 czasu PDT) i będzie transmitowany na żywo na wielu kanałach. Możesz go obejrzeć bezpośrednio Witryna internetowa wydarzeń Apple Na telefonie iPhone, iPadzie, komputerze Mac, komputerze PC, smartfonie lub innym urządzeniu z przeglądarką internetową. Witryna umożliwia również dodanie przypomnienia o wydarzeniu do kalendarza, aby uchwycić wydarzenie bezpośrednio w określonym czasie. Alternatywnie możesz oglądać wydarzenie Apple na żywo na swoim Smart TV, iPhonie, iPadzie, Macu lub jakimkolwiek innym używanym urządzeniu Aplikacja Apple TV.

Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Apple TV na swoich urządzeniach, możesz dziś oglądać wydarzenie Apple bezpośrednio przez YouTube. Dedykowany kanał YouTube firmy Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo. Możesz go również wyświetlić bezpośrednio poniżej:

Wydarzenie Apple 2021: czego się spodziewać

jabłko Oczekuje się, że podczas dzisiejszej imprezy zaprezentowane zostaną zaktualizowane modele iPadów. Możesz spodziewać się pliku iPad miniIPad dla początkujących i kilka nowych funkcji iPad Pro Modele. Zaktualizowany skład iPada Pro to prognoza mieć Małe ekrany LED I 5G mmWave wsparcie. Oczekuje się również, że nowe modele iPada Pro będą miały wiele opcji rozmiaru wyświetlacza i całkowicie nowy chip Apple pod maską. Co więcej, podobno Apple ujawniło A. Nowa wersja Apple Pencil Można go nazwać Apple Pencil 3. Będzie to aktualizacja Apple Pencil, która została wprowadzona na rynek w 2018 roku.

READ  Nowe gry na PS5 i PS4 w tym tygodniu (od 2 do 8 października) - przewodnik

Oprócz rodziny iPadów, Apple jest Bardzo oczekiwany Aby uruchomić nowy iMac Modele w domyślnym wydarzeniu dzisiaj. Prawdopodobnie będzie miał linię iMac nowej generacji Chip Apple M1 Który wprowadziłem na MacBooku i Macu mini w zeszłym roku. Możesz również spodziewać się pewnych ulepszeń projektowych w nowych modelach iMac – wraz z rozszerzeniem Wiele opcji kolorystycznych. Oczekuje się również, że Apple będzie mieć plik 24-calowy iMac Gotowy na dzisiejsze wydarzenie.

Dzisiejsze wydarzenie Apple prawdopodobnie będzie również miejscem, w którym Apple może ujawnić swoje długo oczekiwane wydarzenie. AirTags – Lokalizator Bluetooth, który może Występuje w dwóch różnych rozmiarach I konkuruj z podobnymi ofertami od Tile. Oczekuje się, że Apple AirTags będzie dostarczane z akcesorium Wodoodporna konstrukcja I ma magnetyczne wsparcie ładowania. Dostępne mogą być akcesoria innych firm, które umożliwiają łatwe oznaczanie poduszek powietrznych toreb lub innych przedmiotów. Należy pamiętać, że Apple już to ma Infrastruktura jest gotowa Aby zapewnić obsługę AirTags na urządzeniach, takich jak iPhone, iPad i Mac.

Oprócz AirTags, Apple ma również zamiar wprowadzić aktualizację dla swoich AirPods, która może zadebiutować na dzisiejszym wydarzeniu, takim jak AirPods 3. Nowe AirPods mogą mieć projekt, który by to zrobił Brzmi dość podobnie do AirPods Pro A nawet System Inclusion (SiP), aby zapewnić prawdziwie zaawansowany bezprzewodowy dźwięk w podróży.

Apple może również ujawnić urządzenie Wielbłąd W dzisiejszym wydarzeniu. Może zawierać Układ A12X Obejmuje 64 GB plus 128 GB opcji przechowywania.

Plotka obejmuje również Trochę szczegółów O nowych iPhone’ach Apple, chociaż jest mało prawdopodobne, aby zadebiutował na dzisiejszej imprezie Apple również hostuje plik WWDC 2021 ok W czerwcu oczekiwano nowych aktualizacji dla systemów operacyjnych, w tym iOS, iPadOS i macOS.


Czy MacBook Air M1 to bestia Twoich marzeń na przenośny laptop? Dyskutowaliśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.