Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciekłe specyfikacje Galaxy S24 Ultra obejmują tytanową ramę, ulepszone aparaty i chip Snapdragon

Wyciekłe specyfikacje Galaxy S24 Ultra obejmują tytanową ramę, ulepszone aparaty i chip Snapdragon

Każdy przeciekający dostanie dwa centy, jeśli chodzi o Samsunga Galaxy S24 Ultra, a do tego jeszcze kilka miesięcy. Najnowszym jest Yogesh Brar, który opublikował zestawienie kluczowych specyfikacji, które potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat flagowego telefonu Samsunga (ale też obalają część z nich).

Oczekuje się, że Ultra pójdzie w ślady Apple i zastosuje tytanową ramę. Nie będzie to miało większego wpływu na masę, w rzeczywistości oczekuje się, że nowy model będzie o 1 gram lżejszy i będzie ważył 233 gramy. Oczywiście jest to zmiana z aluminium na tytan, podczas gdy iPhone Pro stracą trochę na wadze, ponieważ przejdą z cięższej stali nierdzewnej.

Słyszeliśmy wieści o powrocie Exynos, ale wydaje się, że dotyczy to Galaxy S24/S24+ — oczekuje się, że S24 Ultra będzie korzystał wyłącznie ze Snapdragona 8 Gen 3 (prawdopodobnie jego ulepszonej wersji „Galaxy”).

Wyświetlaczem będzie 6,8-calowy panel LTPO AMOLED o rozdzielczości QHD+. Może mieć płaską konstrukcję i podobno jest super jasny, a maksymalna jasność wynosi 2200 nitów (w porównaniu do 1750 nitów w przypadku S23 Ultra). Krawędzie będą nieco masywne.

Aktualny telefon Samsung Galaxy S23 Ultra

Wprowadzono znaczące ulepszenia tylnego aparatu, w tym nowy czujnik 200 MP (HP25X). Nadal będzie miał rozmiar 1/1,3 cala, ale będzie miał ulepszony autofokus oraz łączenie pikseli 4 w 1 i 16 w 1. Co więcej, aparat z 3-krotnym teleobiektywem otrzyma nowy czujnik 50 MP (wstępnie złożony czujnik 1/2,52″, piksele 0,7 µm w porównaniu z czujnikiem 10 MP 1/3,52″ i pikselami 1,12 µm). Ultraszerokokątny aparat 12 MP i aparat do selfie 12 MP nie zostały ulepszone. Moduł peryskopu będzie przylegał do czujnika 10 MP.

Wygląda również na to, że pogłoski o ładowaniu 65 W nie znikną, a nowy Ultra nadal będzie korzystał ze starego akumulatora 5000 mAh z ładowaniem przewodowym 45 W. Ponownie seria S24 ukaże się dopiero w przyszłym roku, więc wiarygodna plotka pojawi się za kilka miesięcy.

READ  iPhone 15 Pro z systemem iOS 17.2 umożliwia przechwytywanie wideo przestrzennego

źródło | przez