Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wycieki Google ujawniają aktualizację Pixela 9 Pro, której desperacko potrzebuje

Wycieki Google ujawniają aktualizację Pixela 9 Pro, której desperacko potrzebuje

Google ma wprowadzić na rynek kolejne smartfony Pixel w przyszłym miesiącu, a nowe szczegóły sugerują, że nadchodzi bardzo potrzebna aktualizacja.

Zespół Android Authority, Cytując źródła zaznajomione ze sprawąZ raportów wynika, że ​​wszystkie trzy urządzenia Pixel 9 (Pixel 9, Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL) będą wyposażone w ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych.

Powinno to poprawić responsywność i dokładność czujnika biometrycznego w nadchodzących telefonach. W kilku ostatnich urządzeniach Pixel udoskonalono czytniki linii papilarnych Nie zostało to dobrze przyjętePonieważ strony pomocy Google są pełne skarg dotyczących czujników, niektórzy zastanawiają się, dlaczego tak mało reagują i są one niedokładne.

Obecne (i starsze) telefony Pixel korzystają z czujnika optycznego, który, jak odkryło wielu użytkowników, może być słaby i ze swojej natury ogranicza się do skanowania 2D. Przejście na czujnik ultradźwiękowy powinno zapewnić większą dokładność odczytu odcisku palca, większe bezpieczeństwo podczas odblokowywania urządzenia i większą dokładność podczas obsługi mokrego ekranu lub palca.

Nowy czujnik to nie jedyne ulepszenie, jakie Google ma wprowadzić w podstawowych urządzeniach z serii Pixel 9. W łańcuchu dostaw zauważono ulepszony wyświetlacz. Google może przygotowywać się do zastosowania technologii dual-stack, która zapewni Pixelowi 9 jaśniejszy wyświetlacz, dłuższą żywotność i mniejsze zużycie energii.

9 sierpnia Google zorganizuje wydarzenie inaugurujące, podczas którego zaprezentowane zostaną trzy telefony Pixel 9 wraz z następną generacją sztucznej inteligencji Google.

Przeczytaj teraz najnowsze nagłówki dotyczące smartfonów w cotygodniowym biuletynie Android Circuit magazynu Forbes…

READ  Plan Apple na rok 2023: kiedy spodziewasz się wprowadzić nowy produkt w tym roku?