Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciek z Assassin’s Creed Valhalla Cup wskazuje na kolejny nowy dodatek • Eurogamer.net

Kolejny dzień, kolejna oznaka kolejnych kawałków jest w drodze do Assassin’s Creed Valhalla. Tym razem jest to nowa para nagród PlayStation, która wskazuje na nowe grobowce w grze do odkrycia.

W szczególności dwa trofea zostaną przyznane graczom za ukończenie jednego lub trzech Grobów Poległych, czynności, która w tej chwili nie istnieje w Walhalli (dzięki, dotrzeć do zwierzęcia).

Fani już zaczynają wymyślać własne przemyślenia na temat tego, jak to może wyglądać, na przykład powrót do podziemnych lokacji platformowych z epoki Ezio, a może – w końcu – odpowiedź na to, o co chodzi w „Postacie Odyna”.

Od czasu wydania Valhalla . pozostaje nierozwiązana zagadka Grupa „Run Odyna” rozsianych po mapie gry. Ubisoft wcześniej potwierdził fanom, że runy coś znaczą, ale – inaczej Sekrety ukryte w języku Isu teraz przetłumaczone na grę – Wyjaśnij również, że są one faktycznie związane z nadchodzącą zawartością.

„To tajemnica, której nie możesz jeszcze rozwiązać” – powiedział w marcu reżyser Dabi McDevitt. „To jest zgodne z projektem. Bądź cierpliwy. :)”

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Ubisoft milczał na temat swoich planów dotyczących Valhalla, gdy zbliża się pierwsza rocznica gry, ale pojawienie się tych nagród wydaje się sugerować, że usłyszymy więcej w najbliższej przyszłości. gry Niezapowiedziany trzeci wielki dodatek został ponownie zauważony Ostatni miesiąc w nowym dataminie. Znaki wskazują, że nazywa się Świt Ragnarök i jest osadzony w krasnoludzkim świecie Svartalfheim, gdzie został zaatakowany przez ogniste hordy Muspelheimu.

READ  Microsoft zabija jedno z najlepszych narzędzi biznesowych systemu Windows 10