Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowość w listopadzie 2021 dla członków Xbox Live Gold

Xbox Live Gold Członkowie nie zawsze mają na co czekać, gdy co miesiąc pojawiają się ogłoszenia. Ale za cenę abonamentu zwykle jest jedna lub dwie gry, na które warto się przyjrzeć. Listopad nie jest wyjątkiem.

poniżej są Oferty na miesiąc listopad i terminy dostępne do pobrania.

  • Wyjść, Od 1 do 30 listopada
  • korony królestwa, Od 16 listopada do 15 grudnia
  • Pocisk Perski Od 1 do 15 listopada
  • lego batman 2 dc superbohaterowie, Od 16 do 20 listopada

Najważniejsze wydarzenia w usłudze Xbox Live Gold w listopadzie 2021 r.

Wyjść Wydana w 2020 roku gra w trybie współpracy na kanapie – dosłownie o kooperacji na kanapie. Pakujesz każdy dom do ruchomej ciężarówki i zdobywasz punkty za to, jak szybko możesz je spakować i grać z maksymalnie czterema graczami na trzydziestu poziomach. Ale każdy przeniesiony przedmiot ma inny zwrot lub mechanikę, a nowe poziomy oferują nowe wyzwania. To naprawdę jedna z najzabawniejszych gier casual dla wielu graczy.

królestwo z koronami to twoja side-scrollerowa gra miesiąca. Budujesz, rozwijasz i bronisz swojego królestwa w pięknym, minimalistycznym stylu. Istnieje tryb kampanii, w który możesz grać, a także możesz współpracować online ze znajomym. Ale niech cię to nie zmyli. To trudna gra. Postęp jest powolny i musisz poświęcić dużo czasu na grę, aby poczuć silne poczucie spełnienia.

Pocisk Perski Sparkster wychodzi z ery Sega. To przewijarka boczna 2D z mnóstwem akcji i ustawień odrzutowych. Będzie to bardzo znajome, jeśli grałeś w którąkolwiek z gier platformowych dorastając. Pocisk Perski To też nie jest długa gra, więc jeśli jesteś fanem gier i mechaniki retro, sprawdź tę.

Ostatnie jest LEGO Batman 2 DC Superbohaterowie. Batman i Robin dołączają do Supermana, Wonder Woman i Green Lantern, aby uratować Gotham przed Lexem Luthorem i Jokerem. Jak wiecie, Standardowy Batman jest standardową grą Lego. Jeśli jesteś fanem gier z serii Lego, grając w tę grę poczujesz się jak w domu.

nie zapomnij tego Październikowy pokaz od unosić się Jest nadal dostępny do pobrania do 15 listopada.

READ  Nintendo zdaje sobie sprawę z awarii „pod koniec” strachu Metroid i mówi, że pracuje nad poprawką