Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciek specyfikacji OnePlus 12 – wiadomości GSMArena.com

Wyciek specyfikacji OnePlus 12 – wiadomości GSMArena.com

OnePlus 11, obecnie flagowe urządzenie chińskiej firmy, zadebiutował w styczniu. Jego następca, jak się okazuje, jest już w fazie prac i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby nazywał się OnePlus 12.

Według nowego przecieku z zwykle wiarygodnego źródła, OnePlus 12 zostanie wprowadzony na rynek w Chinach w grudniu. Ocena „W Chinach” jest ważna, ponieważ globalna premiera może nastąpić kilka tygodni (lub miesięcy) później.

OnePlus 11

Telefon jest obecnie w formie prototypu i jako taki ma za sterami chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 6,7-calowy ekran dotykowy QHD OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz baterię 5000 mAh z szybkim przewodem 100 W. wsparcie. Wysyłka.

OnePlus 12 ma trzy tylne aparaty: główny aparat 50 MP, ultraszeroki aparat 50 MP i aparat z zoomem 64 MP, który będzie pierwszym w ofercie OnePlus, choć z pewnością nie pierwszym dla firmy macierzystej Oppo. Poza tym na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma wielu ekscytujących ulepszeń sprzętowych – ekran ma taki sam rozmiar jak jego poprzednik, tę samą rozdzielczość i częstotliwość odświeżania, a użycie chipa nowej generacji jest prawie równe kurs.

Pamiętaj, że wciąż jesteśmy bardzo wcześnie w cyklu rozwoju tego telefonu, widząc, że dzieli go siedem miesięcy od faktycznej premiery, więc od czasu do czasu wszystko może się zmieniać. I oczywiście podamy więcej szczegółów, gdy tylko je otrzymamy.

źródło

READ  Samsung Galaxy Buds Live kosztują zaledwie 70 dolarów, ale tylko na dzisiaj