Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wybuch epidemii Covid-19 Delta: GoFundMe utworzono, aby pokryć koszty pogrzebu antydezynfekcyjnej matki czterech osób, które zmarły na Covid-19

Globalizm

Farmaceuta TikTok z Sydney wyłącza antyszczepionki. Wideo /Pharmustafa przez TikTok

Zebrano tysiące dolarów na pokrycie kosztów pogrzebu zagorzałego krytyka antyszczepionkowego i matki czwórki dzieci, która w zeszłym tygodniu zmarła na Covid-19.

Kristen Lowry z Escalonu w Kalifornii zmarła na Covida i wynikające z niego zapalenie płuc 15 września w wieku 40 lat, pozostawiając dwoje małych dzieci, Taydena, McKennę, Ellę i Wrena.

Utworzona wkrótce po jej śmierci strona GoFundMe zebrała już ponad 11 000 USD (15 150 USD), a organizatorka Janet Vallotton napisała, że ​​pani Laurie zmarła „nagle i nieoczekiwanie”.

Jednak inni członkowie rodziny opublikowali w mediach społecznościowych, że kobieta zmarła na wirusa, a jej siostra Cassie błagała o modlitwy na Facebooku na krótko przed śmiercią Laurie.

„Moja siostra Kristen jest w szpitalu, walcząc o życie z Covid i zapaleniem płuc” – czytamy w poście opublikowanym na początku tego miesiąca.

Kristen Lowry zmarła z powodu antyszczepionego Covida w wieku 40 lat.  Zdjęcie / Facebook
Kristen Lowry zmarła z powodu antyszczepionego Covida w wieku 40 lat. Zdjęcie / Facebook

„Moja siostra ma przed sobą długie życie. Potrzebujemy cię tutaj, Sissi. Twoje dzieci kochają cię i tęsknią za tobą.

Nie obchodzi mnie, co myślisz o szczepieniach, czy nie. To nie jest polityczne.

„To jest prośba do każdej modlitwy. Każda uncja siły. Wszyscy macie. Aby pomóc mojej siostrze przejść przez to.”

Ciotka Laurie, Roxanne Buettner Kalsky, potwierdziła później w mediach społecznościowych, że „jej piękna siostrzenica przegrała walkę z Covidem”, inni krewni również potwierdzili tę wiadomość w Internecie.

Profil matki czwórki dzieci na Facebooku, który jest teraz ustawiony na prywatny, zawiera serię zdjęć kobiety z filtrami zawierającymi surowe wiadomości przeciwko czystce.

Jeden z nich zawiera słowa: „Nieprzekonujące. Nie okludowany. Niekwestionowany. Nieustraszony. Razem wygrywamy”, podczas gdy inny mówi: „Wolny myśliciel. Zapytaj o wszystko. Badania są obowiązkowe”.

Media społecznościowe Christine Lowery są pełne antyekstremistycznych wiadomości.  Zdjęcie: Facebook
Media społecznościowe Christine Lowery są pełne antyekstremistycznych wiadomości. Zdjęcie: Facebook

READ  Nowa technologia może być kluczem do zniknięcia MH370

Na innym zdjęciu matka pojawia się na banerze z napisem: „Oddaj głos na zarażoną szczepionkę”.

GoFundMe została założona, aby pokryć koszty pogrzebu Lowery i pomóc jej dzieciom powiedzieć, że jej śmierć była „niszcząca dla wszystkich, którzy ją znają”.

„Kristen była piękną i niesamowitą kobietą, ale co więcej, wspaniałą matką, która zawsze stawiała swoje dzieci na pierwszym miejscu” – mówi GoFundMe.

„Żyła dla swoich dzieci (Tyden, McKenna, Ella i Ren) i kochała być ich matką bardziej niż cokolwiek innego w jej życiu. Była pełna życia i bardzo kochała swoich przyjaciół i rodzinę.

„Była typem, który nawet gdyby nic nie miał, oddałaby koszulę każdemu w potrzebie. Była cała dobra i miła. Jej śmierć pozostawia ogromną dziurę w tak wielu naszych życiach, która nigdy nie będzie zapomniana, ale bardzo tęskniona”.

Kristen Lowery umiera z Covid.  Zdjęcia z Facebooka
Kristen Lowery umiera z Covid. Zdjęcia z Facebooka

„Jeśli chcesz przekazać darowiznę na pokrycie kosztów jej pogrzebu, będzie to bardzo mile widziane. Wszelkie pozostałe pieniądze trafią na konto oszczędnościowe na opiekę nad jej dziećmi.

„Dziękuję wszystkim, którzy zostali zaproszeni do darowizny, a nawet jeśli nie możesz przekazać darowizny, proszę, aby jej dzieci i rodzina były w swoich modlitwach”.