Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wybuch Delta Covid-19: Wegetarianin, który odmówił wstrzyknięcia Covidowi, ponieważ był testowany na zwierzętach, umiera z powodu wirusa

Globalizm

Wariant delta jest wysoce zaraźliwym szczepem wirusa SARS-CoV-2. Wideo / Paul Slater

Zmarł na wirusa Wegetarianin, który odrzucił szczepionkę Covid-19, ponieważ była testowana na zwierzętach.

Brytyjczyk Glenn Steele stanął w obliczu dwutygodniowej bitwy na oddziale intensywnej terapii, w końcu błagając pielęgniarki o szczepionkę przeciwko Covid-19. Za późno, żeby go uratować.

Glenn z Worcestershire zmarł 16 listopada dwa miesiące po swoich 55 urodzinach.

Zaczęło się od tego, co uważał za przeziębienie i stopniowo pogarszało się, zanim 27 października uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

Potem jego stan szybko się pogorszył z powodu podeszłego wieku i braku szczepionki.

Jego żona, Emma, ​​wezwała karetkę pogotowia, ale żadna nie była dostępna, więc musiała sama zawieźć nieprzytomnego męża do szpitala.

Kilka tygodni później zmarł.

Wegetarianin Glenn Steele, który odmówił przyjęcia szczepionki, ponieważ była testowana na zwierzętach, powiedział swojej żonie, że „chciałby dostać szczepionkę” przed śmiercią.  Zdjęcie/GofundMe
Wegetarianin Glenn Steele, który odmówił przyjęcia szczepionki, ponieważ była testowana na zwierzętach, powiedział swojej żonie, że „chciałby dostać szczepionkę” przed śmiercią. Zdjęcie/GofundMe

Emma, ​​która doznała podwójnych ciosów, mówi, że stoi przed „samą pustą przyszłością” i wezwała wszystkich do zaszczepienia.

Nalegam, aby wszyscy, których znam, otrzymali szczepionkę. Powiedziała.

Wyjawiła niektóre z jego ostatnich słów, jak powiedział: „Nigdy wcześniej nie czułem się tak chory, chciałbym mieć szczepionkę”.

„To było bolesne.

„Błagał o zaszczepienie się na oddziale intensywnej terapii, zanim poszedł na maszyny do resuscytacji, ale powiedzieli, że jest za późno.

„Kiedyś płakałem z powodu odwodnienia każdej nocy, rano pozwalałem łzom płynąć jak rzeka i budziłem się w nocy z płaczem.

„Muszę powiedzieć ludziom, którzy go kochali, że już nigdy go nie zobaczą, że widzą w nich ten ból. Próbowałem rozśmieszać ludzi, a nie płakać.

„Był bardzo miłą duszą, był weganinem i nie chciał szczepionki Covid, ponieważ była testowana na zwierzętach”.

Emma podjęła bolesną decyzję o wyłączeniu aparatu podtrzymującego życie. Zmarł po 20 minutach.

Glenn kochał zwierzęta i opiekował się sześcioma kotami i psami ratowniczymi w swoim domu.

READ  Korzyści poznawcze w stwardnieniu rozsianym poprzez stymulację prądem przezczaszkowym

Jego miłość do psów okazała się również, gdy na wakacje przywiózł do domu potrzebującego psa ze Sri Lanki.

Jego niechęć do szczepień zaczęła się po przeczytaniu, że producenci kilku szczepionek Covid-19, w tym Pfizer-BioNTech, Moderna i Johnson & Johnson, przetestowali swoje szczepionki na zwierzętach.

Prośba o wolność informacji na temat badań na zwierzętach dotyczących szczepionek przeciwko Covid-19 dla leków i produktów opieki zdrowotnej Agencja Regulacyjna stwierdziła, że ​​zgodnie z prawem leki muszą być testowane na zwierzętach.

Ich Centrum Obsługi Klienta powiedziało: „W odniesieniu do kwestii ogólnych testów na zwierzętach, zgodnie z prawem, nowe leki muszą być testowane na zwierzętach, zanim będą mogły przejść do fazy testowania na ludzkich ochotnikach w badaniach klinicznych”.

Siostrzenica Glenna, Charlotte Steele, zwolniła Strona Gofundme Zbierać pieniądze na pogrzeb.

Koronawirus choroba