Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o podobnym PS5 Pro

PlayStation 5 to świetna konsola z pewnymi drobnymi problemami. Być może najbardziej irytującym aspektem nowej konsoli Sony jest niemożność jej zakupu, zanim eksploatatorzy przeją w posiadanie każdą dostępną jednostkę.

To też nie wszystko dla spekulantów. Sony nie było w stanie nadążyć za popytem z powodu wielu czynników, z których wiele wynika z pandemii COVID-19 i niezliczonych sposobów, które zakłóciły produkcję i logistykę. Sony obwinia niedobór półprzewodników za brak sprzętu PS5 na wolności, a firma zasugerowała, że ​​przeprojektowanie może pomóc złagodzić niedobór.

Dyrektor finansowy Sony Hiroki Totoki Niedawno powiedział inwestoromNa przykład możemy znaleźć [a] Drugi zasób [for semiconductors]Lub zmieniając projekt, możemy sobie z tym poradzić [semiconductor shortages]W wynikach spółki apel na czwarty kwartał 2021 roku.

teraz, DigiTimes raportuje Że według źródeł z łańcucha dostaw nowa konsola PlayStation 5 mogłaby rozpocząć produkcję w drugim lub trzecim kwartale 2022 roku.

Według doniesień nowy PS5 – który jest głównie PS5 Pro – będzie wykorzystywał nowy „półdedykowany” procesor 6nm AMD w miejsce istniejącego 8-rdzeniowego procesora AMD Zen 2 7nm, który można znaleźć w obecnym PS5. Może to oznaczać mocniejszy i wydajniejszy kontroler, chociaż nie jest jasne, dlaczego te nowe półprzewodniki są łatwiejsze do uzyskania niż obecne. Ze względu na obecny niedobór sensownym rozwiązaniem może być raczej wcześniejsze niż później wdrożenie modernizacji w połowie cyklu życia. (PS4 Pro wyszło po 3 latach cyklu życia PS4.)

Oczywiście, wraz z szybszym i bardziej wydajnym procesorem, jest o wiele więcej rzeczy, które chciałbym zobaczyć na PS5 Pro, w tym więcej miejsca do przechowywania, mniej marnotrawna konstrukcja, bardziej kompaktowa konstrukcja, która pasuje do półek i centrów rozrywki oraz po prostu mniej buggy w ogóle.

Cokolwiek się stanie, PS5 Pro wciąż jest daleko i nadal istnieje tylko w sferze spekulacji i wyobraźni. Jestem pewien, że tak się stanie (dlaczego Sony nie skorzysta z PS5 Pro i nowego modelu „Slim”, aby zastąpić oryginał?) Ale kiedy – iw jakiej formie – okaże się.

W międzyczasie życzymy powodzenia w znalezieniu PS5. Będziesz tego potrzebował.

READ  Zestaw słuchawkowy Meta Quest 3 do rzeczywistości mieszanej został wprowadzony na rynek przed Apple Vision Pro