Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wreszcie, jest luksusowy zegarek pasujący do Twojego McLarena Speedtail

Richard Mille tworzy najwyższej jakości zegarki, które mogą być sprzedawane w cenach od sześciu do siedmiu cyfr, a najnowszym przedsięwzięciem firmy jest współpraca z McLarenem w zakresie zegarków dla bogatych, którzy kupują Speedtel. RM 40-01 Speedtail jest ograniczony tylko do 106 jednostek, czyli Taka sama liczba Speedtails, które buduje McLaren.

Zegarki Richard Mille mają wspólny projekt, który prezentuje wewnętrzne działanie zegarka i integruje go z wyglądem. RM 40-01 nie jest inny. Kształt łzy jest inspirowany wyglądem zewnętrznym Speedtail. Napęd boczny odbiera wizualne sygnały z wlotów powietrza za przednimi kołami maszyny.

Pudełko zawiera 69 pojedynczych sztuk. Obejmuje to tytan na ramkę i włókno węglowe na pasek obudowy. Firma oferuje różnorodne wykończenia, w tym efekt satyny i polerowania lustrzanego. Kryształ na twarzy potrzebował 18 miesięcy, aby osiągnąć perfekcję ze względu na trójkątny kontur, który stopniowo zwęża się do wewnątrz.

RM40-01 wykorzystuje ruch Richard Mill tourbillon, co oznacza, że ​​koło balansowe i elementy koła wagi są umieszczone w obrotowej klatce. Jest to pierwsza aplikacja firmy ze wskaźnikiem rezerwy chodu. Skala jest widoczna na godzinie 9 i ma czerwone, pomarańczowe i zielone sekcje, które informują noszącego zegarek, czy zegarek wymaga nakręcenia. Okienko daty na godzinie 12.

Do zegarka dołączony jest asymetryczny gumowy pasek szwajcarskiej marki Biwi SA. Wykorzystuje nadrukowany proces produkcji i zawiera pomarańczowe akcenty McLarena, które podążają za paskiem na godzinie 6 na tarczy zegarka.

READ  Komicy doświadczają poczucia humoru w ChatGPT. Śmiejemy się ze sztucznej inteligencji czy z niej?