Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wow: Nowa funkcja handlowa Dragonflight pozwoli graczom zdobywać płatne przedmioty kosmetyczne za darmo

Wow: Nowa funkcja handlowa Dragonflight pozwoli graczom zdobywać płatne przedmioty kosmetyczne za darmo

Gracze World of Warcraft wkrótce będą mieli dodatkowy sposób na zdobywanie wierzchowców, zabawek, zwierzaków i przedmiotów kosmetycznych dzięki dodaniu nowej funkcji Punkt handlowy.

Jak wyszczególnił Blizzard w nowym ArtykułyW niedalekiej przyszłości do gry zostaną dodane dwie platformy handlowe (jedna w Stormwind dla Przymierza i jedna w Orgrimmar dla Hordy), które będą zawierać rotacyjny zestaw przedmiotów, które gracze będą mogli zdobyć za pomocą nowej waluty zwanej Przetargiem Handlarza. Tę walutę można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest po prostu zalogowanie się raz w miesiącu i odebranie 500 bezpłatnych ofert handlowych z pamięci podręcznej kolekcjonerów znajdującej się w pobliżu każdego punktu handlowego.

Innym sposobem na zdobycie Przetargu Kupca jest wykonywanie czynności w nowym systemie Dziennika Podróżnika. Dziennik podróżnika zawiera listę miesięcznych wyzwań, które gracze mogą wykonywać w różnych aspektach gry, takich jak PvP, zawartość związana z najnowszym rozszerzeniem gry, lochy, rajdy, wydarzenia świąteczne, profesje i nie tylko. Gracze będą mogli zarobić maksymalnie 500 handlarzy miesięcznie z dziennika podróżników, co oznacza, że ​​nie ma powodu, aby próbować ukończyć każde możliwe wyzwanie.

Blizzard zauważa, że ​​chociaż przedmioty dostępne w Punkcie Handlowym będą się zmieniać co miesiąc, przedmioty, które się wycofują, nie znikną na stałe i powrócą w nadchodzących miesiącach. Punkt handlowy będzie również zawierał przedmioty normalnie dostępne tylko w sklepie z gotówką w grze lub ze specjalnych promocji, które nie są już dostępne, dając graczom alternatywny sposób na zdobycie tych przedmiotów.

Nie ma daty, kiedy gracze mogą spodziewać się pojawienia się punktów handlowych w grze, ale Blizzard zauważa, że ​​nowa funkcja będzie wkrótce dostępna do testowania w publicznym świecie testowym WoW.

Najnowszy dodatek do WoW, Dragonflight, pojawił się niedawno i przyniósł duże zmiany w systemach, takich jak profesje i talenty. W recenzji GameSpot WoW: Dragonflight in Progress byliśmy pod wrażeniem, „jak garstka nowych pomysłów wraz z kilkoma znaczącymi ulepszeniami niektórych starych pomysłów tchnęła nowe życie we flagowy tytuł Blizzarda”. Pierwszy sezon treści Dragonflight, który zawiera nowy najazd Vault of the Incarnates, pojawi się w tym tygodniu. Gracze, którzy dołączą do Twitcha, aby oglądać, jak niektóre z największych gildii WoW rywalizują o ukończenie nowego rajdu jako pierwsi, mogą zdobyć grę w grze i grę poprzez łupy Twitcha.

READ  Sprzedaż Nintendo Switch wzrosła w czerwcu o 24% w Wielkiej Brytanii

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś oferowanego na naszej stronie.