Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wow: Nowa funkcja handlowa Dragonflight pozwoli graczom zdobywać płatne przedmioty kosmetyczne za darmo

Gracze World of Warcraft wkrótce będą mieli dodatkowy sposób na zdobywanie wierzchowców, zabawek, zwierzaków i przedmiotów kosmetycznych dzięki dodaniu nowej funkcji Punkt handlowy.

Jak wyszczególnił Blizzard w nowym ArtykułyW niedalekiej przyszłości do gry zostaną dodane dwie platformy handlowe (jedna w Stormwind dla Przymierza i jedna w Orgrimmar dla Hordy), które będą zawierać rotacyjny zestaw przedmiotów, które gracze będą mogli zdobyć za pomocą nowej waluty zwanej Przetargiem Handlarza. Tę walutę można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest po prostu zalogowanie się raz w miesiącu i odebranie 500 bezpłatnych ofert handlowych z pamięci podręcznej kolekcjonerów znajdującej się w pobliżu każdego punktu handlowego.

Innym sposobem na zdobycie Przetargu Kupca jest wykonywanie czynności w nowym systemie Dziennika Podróżnika. Dziennik podróżnika zawiera listę miesięcznych wyzwań, które gracze mogą wykonywać w różnych aspektach gry, takich jak PvP, zawartość związana z najnowszym rozszerzeniem gry, lochy, rajdy, wydarzenia świąteczne, profesje i nie tylko. Gracze będą mogli zarobić maksymalnie 500 handlarzy miesięcznie z dziennika podróżników, co oznacza, że ​​nie ma powodu, aby próbować ukończyć każde możliwe wyzwanie.

Blizzard zauważa, że ​​chociaż przedmioty dostępne w Punkcie Handlowym będą się zmieniać co miesiąc, przedmioty, które się wycofują, nie znikną na stałe i powrócą w nadchodzących miesiącach. Punkt handlowy będzie również zawierał przedmioty normalnie dostępne tylko w sklepie z gotówką w grze lub ze specjalnych promocji, które nie są już dostępne, dając graczom alternatywny sposób na zdobycie tych przedmiotów.

Nie ma daty, kiedy gracze mogą spodziewać się pojawienia się punktów handlowych w grze, ale Blizzard zauważa, że ​​nowa funkcja będzie wkrótce dostępna do testowania w publicznym świecie testowym WoW.

Najnowszy dodatek do WoW, Dragonflight, pojawił się niedawno i przyniósł duże zmiany w systemach, takich jak profesje i talenty. W recenzji GameSpot WoW: Dragonflight in Progress byliśmy pod wrażeniem, „jak garstka nowych pomysłów wraz z kilkoma znaczącymi ulepszeniami niektórych starych pomysłów tchnęła nowe życie we flagowy tytuł Blizzarda”. Pierwszy sezon treści Dragonflight, który zawiera nowy najazd Vault of the Incarnates, pojawi się w tym tygodniu. Gracze, którzy dołączą do Twitcha, aby oglądać, jak niektóre z największych gildii WoW rywalizują o ukończenie nowego rajdu jako pierwsi, mogą zdobyć grę w grze i grę poprzez łupy Twitcha.

READ  To „najpopularniejsza” gra na świecie

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś oferowanego na naszej stronie.