Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 292 7 kwietnia Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle?  Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć |  Gry |  rozrywka

Wordle 292 7 kwietnia Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | rozrywka

Fani Wordle mogą zatopić zęby w zupełnie nowej układance 7 kwietnia, ponieważ Wordle 292 będzie działać przez następne 24 godziny. Ponieważ nowa łamigłówka Wordle sprawia kłopoty niektórym graczom, Express Online przygotował zestaw wskazówek i wskazówek, które nie spoilera, które pomogą Ci uzyskać właściwą odpowiedź. Po prostu przejdź na dół strony, gdzie znajdziesz kilka ogólnych wskazówek i wskazówek, a następnie wskazówki dotyczące Wordle 292 7 kwietnia.

Wordle wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby skutecznie znaleźć odpowiedź, musisz zwrócić uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Wreszcie, jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera będzie w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli potrafisz rozwiązać zagadkę, możesz udostępnić swój wynik w mediach społecznościowych, aby uzyskać prawo do przechwałek. Aplikacja śledzi również Twoje statystyki, w tym zwycięską passę.

Jedynym minusem Wordle’a jest to, że jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z codzienną dawką wskazówek Wordle 292 na 7 kwietnia…

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „AUDIO” lub „POWSTAĆ” to dobre słowa na początek, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, możesz dodać coś takiego jak „SPENT”, aby uwzględnić więcej popularnych znaków.

READ  Chaos w Manchester Palace Theatre, gdy ochroniarz zatrzymuje się wcześniej z powodu śpiewu tłumu, gdy wzywana jest policja

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Prowadnice Wordle 292…

1. Wordle 292 zaczyna się na literę F.

2. Wordle 292 zawiera dwie samogłoski.

3. Nagły atak wojskowy.