Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 282 Mar 28 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą znaleźć odpowiedź | Gry | rozrywka

Jestem pewien, że nie jestem odosobniony, mówiąc, że poniedziałek nie jest moim ulubionym dniem tygodnia, ale przynajmniej mamy nową zagadkę Wordle do rozwiązania. Po weekendzie pełnym trudnych łamigłówek fani Wordle mieli nadzieję, że 28 marca będzie coś jaśniejszego, ale wydaje się, że tak nie jest. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu Wordle 282, po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać porady i wskazówki bez spoilerów. powodzenia!

Celem Wordle jest odgadnięcie pięcioliterowego słowa na podstawie sześciu prób. Aby to zrobić, po każdej turze musisz zwracać uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli nie znajdziesz właściwego słowa, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę Wordle. Przegrasz również swoją passę.

Możesz udostępniać swój wynik w mediach społecznościowych, a sama aplikacja śledzi Twoje statystyki.

Jeśli chcesz utrzymać swoją passę przy życiu, zapoznaj się z kilkoma ogólnymi wskazówkami i trikami dotyczącymi Wordle poniżej, a następnie z trzema szczegółowymi przewodnikami po Wordle 282 28 marca …

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 282 28 marca Wskazówki …

READ  Brawa dla rozrywki na żywo; Po prostu powiedz nie Polsce | Listy

1. Wordle 282 zaczyna się na literę „F”

2. Wordle 282 zawiera dwie samogłoski.

3. Szukaj właściwej odpowiedzi, gdzieś tam jest.