Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Regina Hall została ostro skrytykowana za skecz o wirusie COVID, w którym skaziła hollywoodzkich kawalerów

Gospodarz Oscarów Regina Hall jest pod ostrzałem za skecz o COVID, który był pełen podtekstów seksualnych i podwójnych standardów.

Kontrowersyjny szkic Halla przedstawiał niektórych z najgorętszych, kwalifikujących się kawalerów Hollywood, zebranych do „losowego” intymnego testu na COVID za kulisami.

Następnie aktorka wyciągnęła listę swoich rzekomych celebrytów i zaprosiła na scenę Bradleya Coopera, Tylera Perry’ego, Timothée Chalameta i Simo Liu. Hall następnie poinformowała celebrytów, że „porozmawia” z nimi za kulisami.

Nie chcę nikogo z was martwić. Test COVID będzie typowy i szybki. Pójdziesz za kulisy, zdejmiesz maskę, jeśli ją masz, i ubranie… „Hall, która ogłosiła wcześniej w programie, że żyje w celibacie, powiedziała oscarowej publiczności.

Nie, to proste, otrzym językiem tył twoich ust. I zrobimy kilka innych dziwnych rzeczy, które zamierzam nagrać do protokołu Akademii. Naprawdę, to nie zależy ode mnie.

Hall pożegnała się z 24-letnim aktorem Jacobem Al-Wardi, potwierdzając, że zdaje sobie sprawę, że jest pełnoletni. Twierdziła, że ​​uzyskał pozytywny wynik testu na COVID i będzie musiał wykonać „głęboki test PCR”.

Angielski nadawca Piers Morgan wraz z kilkoma użytkownikami mediów społecznościowych odpowiedział na Hole, twierdząc, że sitcom był hipokryzją.

„Ciekawe, jak słynna kobieta robi sprośne seksualne dowcipy o męskich gwiazdach i fizycznie podnosi je na scenie” – napisał Morgan w tweecie. Oczywiście, gdyby mężczyzna to zrobił, zostałby natychmiast odwołany. Podwójny standard jest śmiechu warty.

Użytkownik @mariaisalright powtórzył, że film „Covid pat down” nie był zabawny i niewygodny do oglądania. „Gdyby role się odwróciły… wyobraź sobie reakcję”. Podwójne standardy nie są miłe.

Gospodarz Oscarów Regina Hall jest pod ostrzałem za skecz o COVID-19, który był pełen aluzji seksualnych i podwójnych standardów. Grafika przedstawiała niektórych hollywoodzkich kawalerów zebranych w celu intymnych, zakulisowych „losowych” testów COVID

Hall został sfotografowany dając gwiazdę Aquaman Jason Momoa

Hall został sfotografowany, dając gwieździe Aquamana Jasonowi Momoa „poklepywanie po COVID” podczas rysowania

Wśród rzekomych podwójnych standardów są przypadki związków mężczyzn z listy Halla z COVID.

Gwiazda Girls Trip zaprosiła Javiera Bardema, zanim przypomniał, że wciąż był związany z aktorką Penelope Cruz.

Javier Bardem, jesteś żonaty? Och, powiedziała, wciąż jestem z Penelope. – Wiesz co właściwie, nie, nie. Twój test jest dobry. Mówi, że jesteś żonaty, mam na myśli negatywne.

Bardem i Cruz byli widziani śmiejąc się podczas konfrontacji.

Aktorka wyśmiewała się również z Willa Smitha i jego rzekomo przytulnego związku żony, upierając się, że Jada Pinkett Smith się na to zgodziła.

„Will Smith, jesteś żonaty, ale jesteś na liście”, powiedział Hall. – Wygląda na to, że Jada się na to zgodziła. Więc idź tutaj. Chodź tu.

Podczas sitcomu widziano śmiejących się Javiera Bardema i Penelope Cruz.  Wezwał Halla Bardema na scenę, ale odwołał swój występ po tym, jak przypomniał sobie, że był powiązany z Cruz

Podczas sitcomu widziano śmiejących się Javiera Bardema i Penelope Cruz. Wezwał Halla Bardema na scenę, ale odwołał swój występ po tym, jak przypomniał sobie, że był powiązany z Cruz

Will Smith został sfotografowany śmiejąc się podczas sitcomu.  Wezwał na scenę Halla Smitha, twierdząc, że jego żona zgodziła się na jego udział

Will Smith został sfotografowany śmiejąc się podczas sitcomu. Wezwał na scenę Halla Smitha, twierdząc, że jego żona zgodziła się na jego udział

Smith najwyraźniej machał rękami, odrzucając ofertę Halla, podczas gdy jego żona Jada Pinkett Smith uśmiechała się i klaskała

Smith najwyraźniej machał rękami, odrzucając ofertę Halla, podczas gdy jego żona Jada Pinkett Smith uśmiechała się i klaskała

Smith najwyraźniej machał rękami, odrzucając ofertę, podczas gdy Pinkett Smith uśmiechał się i klaskał.

Zadzwoniła również do Jasona Momoa, aby „poklepać się po COVID”, ponieważ publicznie poczuła aktora Aquamana na scenie, co wydawało się dziwne dla niektórych, biorąc pod uwagę, że pacjent nie poklepałby się podczas testu na COVID.

Ostatnim nazwiskiem na liście Halla był John David Washington, 37-letni syn Denzela i Paulity Washington.

Kiedy dowiedziałem się, że Waszyngton nie był obecny na rozdaniu nagród, Hall powiedział swoim rodzicom: „Idę do domu. W porządku. Nie martw się”.

Angielski nadawca Piers Morgan wraz z wieloma użytkownikami mediów społecznościowych odpowiedział na salę, twierdząc, że sitcom jest hipokryzją.

Angielski nadawca Piers Morgan wraz z wieloma użytkownikami mediów społecznościowych odpowiedział na salę, twierdząc, że sitcom jest hipokryzją.

Inni krytykowali Hole za widoczną niewrażliwość na ofiary COVID, które wydają się być zbyt długie i ich brak komediowego uroku.

Inni krytykowali Hole za widoczną niewrażliwość na ofiary COVID, które wydają się być zbyt długie i ich brak komediowego uroku.

Oprócz krytyki za widoczną hipokryzję sitcomu, Hall spotkał się z krytyką za długość rysunku i brak atrakcyjności komediowej.

„Ta część covid może być dłuższa niż Diuna” – napisała na Twitterze Kate Zasowski, prowadząca podcast w Straight Guys.

Użytkownik Twittera @jtjenkinswriter napisał: „Ten smar z Reginą sprawia, że ​​bujam się tak mocno…”

„Taaak wyobraź sobie, że Jason Momoa i Josh Brolin poklepali Reginę Hall w ramach skeczu oscarowego. Wyobraź sobie gniew, powiedział @borniapss112. Seksizm działa w obie strony, ludzie. Nie było super. Wcale nie fajne. Cały ten rysunek był zawstydzający.

Inny twierdził, że sitcom był niewrażliwy na to, kogo zabił wirus.

JSnowETH powtórzył: „Ta oskarowa komedia o Covidie jest najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem”. To nie jest zabawne, biorąc pod uwagę, ile osób zostało rannych i zabitych. A reszta komiksów też nie jest śmieszna. Ojej.

READ  Tiffany Hill, członkini Klubu Myszki Miki, zmarła w wieku 46 lat po ataku serca

„Cóż, czy Oscary wykroczą poza obiektywne podwójne standardy Reginy Hall, jej frustrujący test na Covida i praktyczne ubarwienie?” Pytanie @BristolProject.

„A gdyby role się odwróciły? Chciałbym widzieć profesjonalny szacunek po obu stronach stołu. Talent się anuluje.

Jednak w następstwie krytyki niektórzy widzowie Oscara pochwalili rysunek Hole'a jako zabawną i zabawną komedię.

Jednak w następstwie krytyki niektórzy widzowie Oscara pochwalili rysunek Hole’a jako zabawną i zabawną komedię.

Jednak w następstwie krytyki niektórzy widzowie Oscara w rzeczywistości pochwalili rysunek komedii w zwolnionym tempie.

Śmiałem się głośno z Reginy [Hall] covid testuje tak mało, że moje dzieci wyszły zapytać mnie, co jest tak zabawnego! napisała fawnica.

„Więcej ReginaHall, co to było! #Oscars COVID PATDOWN, opublikował IO_InYurFace w tweecie zawierającym śmiejący się emoji.

Uwielbiam Salę Reginy! Część „Testowanie COVID/Protokół Akademii” była zabawna!! Byłem zdenerwowany, kiedy zadzwoniłem do Boyle’a Smitha, ale był naprawdę dobrym sportowcem! Marvin Richards Jr., dziennikarz z Wirginii, dodał.

Wiele celebrytów, którzy wzięli udział w 94. Oscarach, było również widzianych z uśmiechem i śmiechem podczas oglądania sitcomu na żywo.

Aktorka Mila Kunis wybuchnęła śmiechem, gdy jej mąż Ashton Kutcher wydawał się zdenerwowany treścią.

Muzyk Billie Eilish był również widziany śmiejąc się i uśmiechając podczas rysowania.

Aktorka Mila Kunis wybuchnęła śmiechem, gdy treść wydawała się obrażać jej męża Ashtona Kutchera.

Aktorka Mila Kunis wybuchnęła śmiechem, gdy treść wydawała się obrażać jej męża Ashtona Kutchera.

Kunis został sfotografowany z uśmiechem podczas sitcomu Hole

Kunis został sfotografowany z uśmiechem podczas sitcomu Hole

Muzyk Billie Eilish był również widziany śmiejąc się i uśmiechając podczas rysowania

Muzyk Billie Eilish był również widziany śmiejąc się i uśmiechając podczas rysowania

Denzel Washington wydawał się również śmiać podczas malowania.  Hall próbował wezwać na podium swojego 37-letniego syna Johna Davida Washingtona, ale nie był obecny.  Obiecała Denzelowi, że zrobi wizytę domową na przesłuchanie do Johna

Denzel Washington wydawał się również śmiać podczas malowania. Hall próbował wezwać na podium swojego 37-letniego syna Johna Davida Washingtona, ale nie był obecny. Obiecała Denzelowi, że zrobi wizytę domową na przesłuchanie do Johna