Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Włochy zdumiewająco przegrywały z Japonią 10-0; Potężna Polska i Brazylia znów w rejsie

To jest podsumowanie wygenerowane przez sztuczną inteligencję, które może zawierać błędy. Aby uzyskać kontekst, zawsze odsyłaj do pełnego artykułu.

Włochy oszołomiły Japonię w czterech setach turnieju mężczyzn VNL, rozpoczynając czysty start 10-0 w drodze do playoffów, podczas gdy Polska i Brazylia pokonały odpowiednio Kanadę i Chiny.

MANILA, Filipiny – Włosi po raz kolejny nie brali więźniów w Manili w Lidze Narodów Siatkówki Mężczyzn (VNL 2023), pokonując Japonię raz w czterech zapieczętowanych setach, 29-27, 28-26, 23-25, 25-20, w wypełnionym po brzegi centrum handlowym Mall of Asia Arena w sobotę, 8 lipca.

Nie mając praktycznie nic do stracenia, ponieważ obie drużyny były już w ćwierćfinale, Yuri Romano przewodził profesjonalizmowi włoskiej drużyny, zdobywając 22 punkty z 16 ataków, 3 bloków i 3 asów.

Daniele Lavia i Alessandro Micheletto dopełnili asystę z odpowiednio 18 i 14 punktami dla Włoch, którzy osiągnęli rekord 9-3 i przesunęli się o trzy punkty, aby awansować na drugie miejsce w turnieju.

Pomimo poczucia ciężaru ulubieńca fanów, Ran Takahashi, Japonia ustawiła się z trzecim setem dwie klatki mniej i utrzymała tempo w czwartym secie z przewagą 16-12.

Na nieszczęście dla wielu filipińskich kibiców na końcu tunelu powrotu Japonii nie było światełka, gdy Włochy przejęły kontrolę z uderzeniem 13-4 na koniec, zaakcentowanym przez nietypowe błędy Japonii i zwieńczone zwycięskim blokiem Gianluca Galassi . Yuji Nishida.

Japoński lider Yuki Ishikawa pokonał rozdzierającą serce porażkę z 21 punktami, wspierany przez 20 punktów Nishidy. Tatsunori Otsuka również zdobył 15 punktów, gdy Japonia rozpoczęła nieoficjalne rozpoczęcie turnieju 10-0 z jednym zadaniem do końca w rewanżu w Manili.

Tymczasem Polska, numer jeden na świecie, pokonała Kanadę, 25-21, 25-23, 27-25, prowadzona przez 11-punktową parę Kamila Semenyuka i Norberta Hubera.

Łukasz Kaczmarek dodał 10 punktów w bardzo potrzebnej wygranej w trzech setach, która pomogła Polsce wspiąć się na szóste miejsce w turnieju z rekordem 9-2, podczas gdy Aleksandar Sliuka zdobył 8 punktów.

READ  Rola Pepco w debiucie w Warszawie wzrosła po największej ofercie publicznej w Polsce

Było to pierwsze zwycięstwo Polski w trzech setach (3 pkt.) w trzysetowej grupie czteroosobowej (3 pkt.) i pięciokrotne zwycięstwo w turnieju w pięciu setach (2 pkt.). Po tych kilku meczach Polska (22 punkty) remisuje tylko ze Słowenią, mimo że ta ostatnia ma tylko bilans 7-4.

Samuel Cooper awansował na 14. miejsce z Kanadą (2-9) z najwyższą w grze 19 punktami za 15 ataków, 3 asy i 1 blok, podczas gdy Arthur Schwark dodał 16 punktów.

Podobnie Brazylia pokonała najsłabiej położone Chiny, choć w bardziej dominujący sposób, 25:19, 25:17, 25:17 w ciągu zaledwie 66 minut.

Felipe Roque prowadził z 17 punktami, podczas gdy Ottavio Pinto zdobył 11, a Brazylia awansowała na trzecie miejsce z rekordem 8-4. Tymczasem Bin Wang był jedynym chińskim graczem, który zdobył dwucyfrową liczbę 11 punktów.

W trójstronnym remisie 2-9 rekordów z Kanadą i Kubą, Chiny miały najkrótszy koniec kija na 16. miejscu ze względu na niższy odsetek niż pozostałe dwie grupy. -Rappler.com