Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Widzowie Winless Win „przestają”, ponieważ mówią, że Ant i Dec są „nudne” i „dezorientujące”

Nowy teleturniej, Limitless Win, na który Ty i grudzień czekaliście, rozpoczął się w sobotę wieczorem, a gracze będą mieli szansę zagrać o największą nagrodę pieniężną w historii Wielkiej Brytanii.

Jednak widzowie wkrótce zostali porzuceni, ponieważ narzekali, że program jest zbyt „nudny”, podczas gdy wielu uważało, że zasady są zbyt „zagmatwane” i „trudne do przestrzegania”.

Chociaż gospodarze telewizyjni, obaj po 46, odnieśli ogromny sukces w innych programach w prime-time, w tym w Saturday Night Takeaway i I’m A Celebrity, ich ostatnie wysiłki wydają się być rzadką stratą dla pary.

Uh-oh: Nowy teleturniej Limitless Win rozpoczął się w Ant and Dec w sobotni wieczór, ale widzowie wkrótce przestali oglądać, ponieważ narzekali, że serial jest „zbyt nudny”

Na początku pokazu duet Geordie powitał pracowników NHS, Willa i Kathryn, którzy mieli nadzieję wygrać duże nagrody za swój wymarzony samochód kempingowy.

Następnie para zaczęła wyjaśniać zasady gry, wyjaśniając, że każda odpowiedź jest liczbą, a odpowiedź liczbowa określa również, o ile stopni mogą przejść w górę drabiny.

Po rozegraniu szybkiej rundy zadań zawodnicy budują swoje życie, a każda poprawna odpowiedź daje im pięć żyć.

Wojownik: Wielu widzów w domu narzekało, gdy zasady były

Wojownik: Wielu widzów w domu narzekało, że zasady były „mylące” i „trudne do przestrzegania”

Gracze mogli udzielić odpowiedzi, która była mniejsza niż prawidłowa odpowiedź, ale nie koniec, a zawodnicy wygrywali linie życia po drodze, w tym single lub deble, over than lub range.

Jednak pomimo wyjaśnienia przez parę formatu, widzowie tłumnie odwiedzają Twittera, aby narzekać, że zasady są trudne do zrozumienia.

Jeden z widzów napisał na Twitterze: „Jestem naprawdę zdezorientowany”, podczas gdy inny zgodził się: „Trochę skomplikowane, prawda?”.

Cześć: Na początku programu duet Geordie powitał pracowników NHS, Willa i Kathryn, którzy mieli nadzieję na wygranie dużych nagród, aby kupić wymarzony kamper.

Cześć: Na początku programu duet Geordie powitał pracowników NHS, Willa i Kathryn, którzy mieli nadzieję na wygranie dużych nagród, aby kupić wymarzony kamper.

zdobyć?  Następnie para zaczęła wyjaśniać zasady gry, pokazując, że każda odpowiedź jest liczbą, a odpowiedź liczbowa określa również, o ile stopni mogą przejść w górę drabiny.

zdobyć? Następnie para zaczęła wyjaśniać zasady gry, pokazując, że każda odpowiedź jest liczbą, a odpowiedź liczbowa określa również, o ile stopni mogą przejść w górę drabiny.

„Wtf kontynuuje”, zapytała inna zdezorientowana osoba, w innym poście: „Właśnie wyjaśnili, co powinni zrobić, a ja nadal jestem zdezorientowany”.

Tymczasem inni ogłosili, że zmieniają kanały, ponieważ przyznali, że są znudzeni programem.

„Nudny program, zatrzymaj oglądanie po 5 minutach” Podziel się jednym.

Z kolejnym echem: „Daj #LimitlessWygraj kolejne pięć minut, a następnie przełącz się na The Wheel. Nigdy nie widziałem jeszcze tak nudnego programu!”

Reakcja: pomimo wyjaśnienia przez parę formatu, widzowie masowo zaglądali na Twittera, aby narzekać na trudności ze zrozumieniem zasad

Reakcja: pomimo wyjaśnienia przez parę formatu, widzowie masowo zaglądali na Twittera, aby narzekać na trudności ze zrozumieniem zasad

„Jesteśmy po 15 minutach, mieliśmy bardzo mało pytań. Jest po prostu powolny i bardzo nudny. Byli bliscy bycia fajnymi, ale się pomylili” – skomentował po trzecie.

Z dodatkowym obserwatorem pytającym: „Czy ktoś jeszcze uważa #limitlesswin za trochę nudny?”

Jednak wiadomości były złe, ponieważ ci, którym udało się złapać grę, ujawnili, że podobał im się program, a jeden nawet sugerował, że może wygrać nagrody.

Jedna osoba powiedziała na Twitterze „Kocham nowy program #antanddec”, a inna: „Tak się denerwuję, oglądając #LimitlessWin!! Uwielbiam to!!”.

Undastled: W międzyczasie inni ogłosili, że zmieniają kanały, ponieważ przyznali, że są znudzeni programem

Undastled: W międzyczasie inni ogłosili, że zmieniają kanały, ponieważ przyznali, że są znudzeni programem

Podobało mi się! Świetna koordynacja i radość widząc, że ta para wygrywa. Podziel się innym.

Jeden z fanów dodał: „Ok, to było fajne! Byłbym zaskoczony, gdyby inny zdobywca nagrody nie był dla antanddec! Dobra robota chłopcy!”

READ  Trio Little Mix UNFOLLOW, były kolega z zespołu Jesse Nelson na Instagramie

Pojawia się po tym, jak Ant i Dec żartowali, że ich nowy program Limitless Win może zbankrutować ITV.

W tym, co ITV mówi, że jest „największą nagrodą, jaką kiedykolwiek wymyślono”, pięcioczęściowa seria zawiera niekończącą się drabinę gotówkową, z tylko poprawną odpowiedzią, która przesuwa pieniądze.

na zwycięzcę?  Jednak to wszystko złe wieści, ponieważ ci, którym udało się złapać grę, ujawnili, że podobał im się program, a jeden nawet sugerował, że może wygrać nagrody.

na zwycięzcę? Jednak to wszystko złe wieści, ponieważ ci, którym udało się złapać grę, ujawnili, że podobał im się program, a jeden nawet sugerował, że może wygrać nagrody.

Jeśli pchają szczęście za daleko, wychodzą z gry i przegrywają wszystko.

Mówiąc o nieograniczonych nagrodach pieniężnych, powiedziałeś kobieta: „Baliśmy się, że zbankrutujemy ITV.”

Dynamiczny duet twierdzi, że podczas tworzenia teleturnieju całkowicie na nowo wymyślili zasady i nie jest to żaden inny program w telewizji.

Dec wyjaśnił: „Fajną rzeczą w tym programie jest to, że pytania naprawdę nie mogą być trudniejsze, ponieważ odpowiedź na każde pytanie jest liczbą, a w wielu programach telewizyjnych im większe postępy, tym trudniej.

I jako widz odkryłem, że nie mogę grać dalej, ponieważ nie mam pojęcia, ale w Limitless Win wszystkie odpowiedzi są liczbami, więc możesz uzyskać z nimi co najwyżej dobry cios. Możesz nie otrzymać tego dokładnie, ale możesz pozostać w grze.

Limitless Win trwa w sobotę o 20:30 w ITV.

Nieograniczony jackpot: to następuje po tym, jak Ant i Dec żartowali, że nowe oprogramowanie do gier Limitless Win może doprowadzić do bankructwa ITV

Nieograniczony jackpot: to następuje po tym, jak Ant i Dec żartowali, że nowe oprogramowanie do gier Limitless Win może doprowadzić do bankructwa ITV