Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomość o raku Kate Middleton: Królowa Camilla przekazuje aktualne informacje na temat księżniczki, podczas gdy Harry czeka na „przeprosiny” od Williama

Wiadomość o raku Kate Middleton: Królowa Camilla przekazuje aktualne informacje na temat księżniczki, podczas gdy Harry czeka na „przeprosiny” od Williama

Peter Phillips mówi, że Kate jest „niesamowita” i tworzy z Williamem „świetny zespół”.

Królowa powiedziała, że ​​księżna Walii będzie „uszczęśliwiona” po otrzymaniu plakatów od życzliwych osób podczas jej dzisiejszej wizyty w Shrewsbury.

Camilla podzieliła się tymi komentarzami podczas wizyty na targu rolniczym, gdzie poznała dwie młode dziewczyny, które oznaczyły Kate tagiem po tym, jak ogłosiła, że ​​ma raka.

W piątek księżna Walii w oświadczeniu wideo ujawniła, że ​​przechodzi chemioterapię zapobiegawczą.

Jej wizyta ma miejsce w czasie, gdy książę Harry rzekomo oczekuje „przeprosin” od księcia Williama po „latach napięcia”.

Według królewskiego autora Toma Quinna książę Sussex pragnie ponownie połączyć się z rodziną, ale oczekuje, że William i Kate przeproszą w ramach procesu pojednania.

Harry i Meghan nie zostali wcześniej poinformowani o nagraniu wideo Kate, które ujawniło skalę bolesnego rozłamu między wcześniej nierozłącznymi braćmi.

Z doniesień wynika, że ​​książę i księżna Sussex skontaktowali się ze swoim bratem i szwagierką po tej wiadomości, ale w zamian otrzymali „fantastyczną odpowiedź”.

Według Quinna komunikacja między rodzeństwem w separacji nie zawierała żadnych sugestii, że „powinni się pogodzić i pozwolić, aby to, co było, minęło”. Dodał, że nie był to „rodzaj ciepłej, nieformalnej odpowiedzi”, jakiej można było się spodziewać.

Pomimo kłótni, ponowne spotkanie prawdopodobnie odbędzie się, gdy Harry wróci do Wielkiej Brytanii, aby świętować Igrzyska Invictus w maju. kobieta Raporty.

Tymczasem król Karol ma powrócić do obowiązków publicznych w Niedzielę Wielkanocną. Królowa, która również przechodzi leczenie raka, weźmie w niedzielę udział w mszy wielkanocnej w kaplicy zamku Windsor wraz z Camillą.

Występ będzie pierwszym poważnym wydarzeniem dla Charlesa (75 lat) od czasu, gdy zdiagnozowano u niego raka.

1711546255

Lidia Patryk27 marca 2024 o godzinie 13:30

1711545817

Camila dzieli się pełną nadziei aktualizacją

Królowa Camilla przekazała pełne nadziei informacje na temat stanu zdrowia Kate, przyjmując dziś w Shrewsbury wyrazy życzliwości.

Camilla (76 l.), która odwiedziła targ rolny, otrzymała od dwóch młodych dziewcząt urocze prezenty, które przekazała swojej synowej.

Lidia Patryk27 marca 2024 o godzinie 13:23

1711544455

Królowa Camilla twierdzi, że czytanie przez pięć minut dziennie jest równie ważne, jak prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczna

Królowa Camilla powiedziała, że ​​pięć minut czytania dziennie jest tak samo ważne, jak przejście 10 000 kroków i zjedzenie wystarczającej ilości owoców i warzyw.

Królowa stała się najstarszym rangą członkiem rodziny królewskiej, który powrócił do obowiązków publicznych od czasu podwójnego kryzysu nowotworowego w monarchii, kiedy to zorganizowała wydarzenie upamiętniające siłę czytania.

Organizując wieczorne przyjęcie z udziałem autorów, naukowców i osób wspierających celebrytów w Clarence House, aby uczcić nowe badania przeprowadzone w ramach jej projektu literackiego Queen's Reading Room, powiedziała: „…oprócz naszych pięciu kroków dziennie i naszych 10 000 kroków wszyscy powinniśmy staraj się poświęcić co najmniej pięć minut… Czytaj codziennie, aby zyskać nieocenione korzyści dla zdrowia mózgu i zdrowia psychicznego.

Przeczytaj całą historię tutaj…

Lidia Patryk27 marca 2024 o godzinie 13:00

1711542923

Na zdjęciach – królowa Camilla przybywa do Shrewsbury

Królowa Camilla uśmiecha się, przybywając na targ rolniczy 27 marca 2024 r. w Shrewsbury w Anglii

(Getty Images)

Królowa Camilla uśmiecha się, spotykając sympatyków z flagami Union Jack podczas swojej wizyty na targu rolnym 27 marca 2024 r. w Shrewsbury.

(Getty Images)

1711540285

Kim Kardashian jest pod presją, aby przeprosić za żart o Kate Middleton

Kim Kardashian jest pod presją, aby przeprosić i usunąć swój „niewrażliwy” post na temat Kate Middleton po tym, jak w piątek członek rodziny królewskiej ogłosił, że walczy z rakiem.

17 marca, Gwiazda rzeczywistościOpublikowała swoje zdjęcie Pozowała przed luksusowym samochodem, mając na sobie skórzane spodnie i czarny krótki top. Post podpisała: „W drodze do Kate”.

Przeczytaj całą historię tutaj…

Lidia Patryk27 marca 2024 o 11:51

1711537711

Popularność księcia i księżnej Walii rośnie

W weekend po tym, jak u księżniczki wykryto raka, liczba obserwujących Kate i Williama na Instagramie wzrosła o 500 000.

Fani na całym świecie wspierają rodzinę, gdy wspólnie stawiają czoła diagnozie Kate.

Według danych OnlineCasinos365 jest to najwięcej obserwujących, jakie członkowie rodziny królewskiej zdobyli w ciągu tygodnia, odkąd we wrześniu 2022 r. zostali księciem i księżną Walii.

Wyszukiwania hasła „Kate Middleton” na całym świecie osiągnęły najwyższy poziom od pięciu lat, co oznacza wzrost o ponad 3200% w stosunku do średniego poziomu.

Kate Middleton ogłasza diagnozę raka

(Niezależna telewizja)

Lidia Patryk27 marca 2024 o 11:08

1711534826

Królewski komentator twierdzi, że książę Harry oczekuje „przeprosin”.

Komentator królewski Tom Quinn powiedział, że Harry spodziewał się, że William i Kate przeproszą po tym, jak księżna Walii ogłosiła w zeszły piątek w emocjonalnym oświadczeniu wideo diagnozę raka.

W związku z tą wiadomością książę i księżna Sussex podobno skontaktowali się ze swoim bratem i szwagierką, ale w zamian otrzymali „wspaniałą odpowiedź”.

Lidia Patryk27 marca 2024 o 10:20

1711534150

Obejrzyj – Królowa Camilla ujawnia proste rady, jak zmniejszyć stres w obliczu diagnozy raka u Karola i Kate

Królowa ujawnia proste rady, jak zmniejszyć stres w obliczu diagnozy raka u Karola i Kate

Królowa ujawniła swoją prostą radę dotyczącą zmniejszenia stresu w związku z diagnozą raka u księżnej Walii i króla. We wtorek (26 marca) Camilla zebrała autorów, naukowców i sympatyków na wieczornym przyjęciu w Clarence House, aby uczcić nowe badania zlecone przez jej projekt literacki Queen's Reading Room. Podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu upublicznienia diagnozy Kate królowa wygłosiła przemówienie na temat wpływu czytania na zdrowie psychiczne. „Oprócz pięciu dziennie i 10 000 kroków wszyscy powinniśmy dążyć do co najmniej pięciu minut czytania dziennie, aby zyskać nieocenione korzyści dla zdrowia mózgu i zdrowia psychicznego” – stwierdziła.

READ  Alex Jones z The One Show płacze, podczas gdy Tom Jones podziela pragnienia swojej zmarłej żony

Lidia Patryk27 marca 2024 o 10:09

1711530845

GŁOSY – Diagnoza Kate budzi we mnie strach o zdrowie samej monarchii

Ponieważ król i jego synowa są leczeni na raka, istnieje realne ryzyko, że coraz więcej członków rodziny królewskiej wyciągnie kartkę z historii księcia Harry'ego i zdecyduje się wycofać z obowiązków na froncie, pisze Alan Rusbridger. Jaki jest zatem plan na dalsze funkcjonowanie firmy?

Przeczytaj całą historię tutaj…

Lidia Patryk27 marca 2024 09:14

1711528982

Królowa zachęca ludzi do czytania przez pięć minut dziennie

Królowa stała się najstarszym członkiem rodziny królewskiej, który powrócił do obowiązków publicznych od czasu podwójnej paniki w monarchii związanej z rakiem, kiedy zorganizowała wydarzenie upamiętniające siłę czytania.

Królowa zebrała autorów, naukowców i celebrytów na wieczornym przyjęciu w Clarence House, aby uczcić nowe badania zlecone w ramach jej projektu literackiego Queen's Reading Room.

Wśród gości znalazło się wielu sławnych zwolenników Czytelni Królowej, w tym aktorzy Helena Bonham Carter, Sir Derek Jacobi, Rupert Everett i Edward Fox oraz autorzy Sir Ian Rankin, Val MacDiarmid i Sir Ben Okri.

Camilla, zapalona czytelniczka, której projekt literacki wykroczył daleko poza swoje korzenie jako internetowego klubu książki, w swoim przemówieniu podkreśliła wyniki badań.

Powiedziała: „… Oprócz pięciu kroków dziennie i 10 000 kroków wszyscy powinniśmy starać się poświęcać co najmniej pięć minut dziennie na czytanie, aby uzyskać nieocenione korzyści dla zdrowia mózgu i zdrowia psychicznego.

„Tak jak zawsze podejrzewaliśmy, książki są dla nas dobre – a teraz nauka potwierdza, że ​​mamy rację!”

Królowa Camilla (w środku) i dyrektor The Queen's Reading Room, Vicky Perrin (z prawej) podczas przyjęcia z okazji wyników nowego badania zleconego przez organizację charytatywną Queen's Reading Room w Clarence House w Londynie.

(Przewód Yi Mok/PA)

Lidia Patryk27 marca 2024 o godzinie 08:43