Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

George Gilbey, gwiazda Gogglebox i Celebrity Big Brother, zmarł w wieku 40 lat

George Gilbey, gwiazda Gogglebox i Celebrity Big Brother, zmarł w wieku 40 lat

Fundusz Cockleya Gwiazdor George Gilbey zmarł w wieku 40 lat.

Wiadomością jako pierwszy podzielił się gość telewizyjny Richie Guarnaccio, który pojawił się w programie Gwiazda Wielkiego Brata W 2014 roku u boku Gilbeya.

„Łamie mi to serce, ale George Gilbey, jesteś w porządku i prawdziwy [sic] „Będzie brakować mojego przyjaciela” – napisał w środę (27 marca).

„Zawsze rozświetlaj pokój, opiekuj się innymi, a ja będę pielęgnować wspomnienia, które stworzyliśmy, na zawsze, bracie. Od CBB po rozmowę z tobą w zeszłym tygodniu, będę za tobą bardzo tęsknić, chłopcze! Kocham cię, JJ.”

Guarnaccio dodał w innym tweecie, że Gilby zginął w „wypadku przy pracy”.

Rzecznik policji w Essex powiedział: „Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na Campfield Road w Shawbury dziś rano (27 marca) około godziny 10:00, podczas którego mężczyzna pracujący na wysokości upadł i odniósł obrażenia.

(Władze Palestyńskie)

„Na miejscu przybyło pogotowie ratunkowe, w tym także lotnicze, niestety mężczyzna zmarł na miejscu.

„Będziemy nadal współpracować z partnerami, w tym z dyrektorem ds. zdrowia i bezpieczeństwa. Na miejscu zdarzenia pozostaje kordon bezpieczeństwa. „

Gilby z Clacton-on-Sea w Essex była znana ze swojego wyglądu Fundusz Cockleya – serial typu reality show nadawany na Channel 4, w którym widzowie oglądają i komentują popularne programy telewizyjne – wraz z jego matką Lindą i ojczymem Pete'em. Trio dołączyło do serialu w drugiej serii w 2013 roku.

Tymczasowo opuścili program, ale wrócili po raz siódmy w 2016 roku i pozostawali w regularnych meczach aż do śmierci Pete'a w wieku 71 lat w 2021 roku.

Channel 4 powiedział w oświadczeniu: „George był częścią rodziny Gogglebox przez osiem seriali wraz ze swoją matką Lindą i jej mężem Petem. Nasze najgłębsze myśli i kondolencje łączymy się z rodziną i przyjaciółmi Lindy i George'a w tej bardzo smutnej chwili. „Rodzina poprosiła o prywatność”.

READ  ESE Entertainment powołało partnera marketingowego Porsche Esports Sprint Challenge Poland

(Od lewej) Linda Gilbey, George Gilbey i Pete McGarry w 2015 roku

(Tim P. Whitby/Getty Images dla Domu Świętego Józefa i Domu Dziecka Haven House)

Mówiąc do słońce Po śmierci Pete'a Linda powiedziała: „Pete był cudownym człowiekiem i miałam szczęście, że spędziłam z nim 25 lat. Powiedziałam mu: «Nie tylko przeżyliśmy 25 lat, ale także spędziliśmy ze sobą dzień i noc. moje życie.'

Dodała: „Kiedy powiedzieli Pete'owi, że pozostało mu tylko sześć miesięcy, powiedziałam mu: «Zrobiliśmy rzeczy, których nikt inny w ich życiu nie zrobi»”.

„Byliśmy we wspaniałych miejscach. Był bardzo dumny z George'a, kiedy służył Duży brat Również.”

Od 2000 roku małżeństwo było rodziną zastępczą i wychowywało ponad 100 dzieci.