Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wholesome Games Direct 2022: Jak to oglądać

Wholesome Games Direct 2022: Jak to oglądać

Prawie 100 gier niezależnych zostanie pokazanych podczas sobotniego Wholesome Direct, pokazu gier niezależnych w stylu Nintendo, który podkreśla „przemyślane, ekskluzywne i emocjonalne” gry.

Godzinna transmisja jest zaplanowana na 12:30 czasu EST na Twitchu i YouTube, który możecie obejrzeć tutaj, osadzony powyżej. To już trzeci rok Wholesome Direct, który zadebiutował w 2020 roku po odwołaniu osobistych wydarzeń branżowych, takich jak GDC i E3. W roku 2021 Z drugą transmisją, która przedstawia 75 gier niezależnych z różnych gatunków.

Wholesome Direct to nie tylko ekskluzywne pokazy i nowe typy; Wśród dat debiutu i premiery znajdą się również wywiady z twórcami. Włóczykij: Melodia Doliny Muminków, Rozmowa przy kawie, odcinek 2, Terra Nil, SCHiM, A czas pocztowy Oto niektóre z meczów, które mają zostać pokazane w sobotę.

„Jednym z celów Wholesome Games jest zmiana sposobu, w jaki myślimy o grach, które są traktowane bardzo poważnie” – powiedzieli organizatorzy Wholesome Games w komunikacie prasowym. „Przez wiele lat najpopularniejszymi tytułami były te z najciemniejszymi motywami i najciemniejszymi wizualizacjami życia, ale jest też cały świat pełnych nadziei gier wideo z bogatą fabułą, innowacyjną rozgrywką, piękną grafiką i dźwiękiem”.

READ  Przestań gromadzić swoje stare telefony komórkowe - ta firma zamienia je w fajne rzeczy