Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp zaczyna wdrażać nowe i przeprojektowane emotikony typu obraz w obrazie dla systemu iOS

WhatsApp, należąca do mediów platforma do przesyłania wiadomości błyskawicznych, pracuje obecnie nad kilkoma nowymi aktualizacjami, które mają zostać uruchomione. Mówi się, że gigant technologiczny pracuje nad dodaniem 21 nowych emotikonów na platformie mediów społecznościowych, aby komunikacja przez WhatsApp była łatwiejsza i płynniejsza.

Według raportu w
WABetaInfoWhatsApp przeprojektował także osiem emotikonów. Niewielu użytkowników może zobaczyć nowy zestaw emotikonów dla WhatsApp w wersji beta sieci społecznościowej.

W najnowszej aktualizacji WhatsApp beta dostępnej w Sklepie Play zaktualizowano osiem emotikonów, a 21 nowych emotikonów zostanie wkrótce udostępnionych wszystkim testerom wersji beta.

Z drugiej strony WhatsApp w piątek zaczął wdrażać nowy skrót do znikających wiadomości w wersji beta Androida. Według doniesień użytkownicy mogli uzyskać dostęp do funkcji skrótu po pobraniu najnowszej wersji beta aktualizacji WhatsApp do Androida 2.22.25.11. W międzyczasie WhatsApp zaczął również uruchamiać tryb obrazu w obrazie do rozmów wideo w wersji beta systemu iOS. Nowa funkcja była podobno dostępna dla niektórych beta testerów, którzy zainstalowali najnowszą wersję WhatsApp beta iOS 22.24.0.79 z aplikacji TestFlight.

« Powrót do historii rekomendacjiTa nowa funkcja WhatsApp umożliwia użytkownikom korzystanie z innych aplikacji podczas rozmowy wideo WhatsApp.

Jak to działa:

Po pobraniu aktualizacji użytkownicy mogą wykonywać wiele zadań równocześnie z innymi aplikacjami. Wyświetlanie obrazu w obrazie natychmiast pojawi się na ekranie, jeśli ta funkcja jest włączona na Twoim koncie WhatsApp.

Użytkownicy mogą również tymczasowo wyłączyć wyświetlanie rozmów wideo, ponieważ wiąże się to z wykorzystaniem oficjalnych interfejsów API systemu iOS (interfejs programowania aplikacji).

Prawdopodobnie będzie to działać tylko na iOS 16.1 i nowszych, więc może to być jedna z funkcji, które zostaną włączone przez aktualizację, która dodaje oficjalną obsługę iOS 16.

WhatsApp wkrótce zacznie wdrażać te nowe funkcje w nadchodzących tygodniach dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

READ  Najnowsza klawiatura Keychron to bardziej kompaktowy sposób na naprawę klawiatury numerycznej