Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Weterynarz dzieli się 5 rasami psów, których nigdy nie będziesz mieć

Dr Whitney Terrell, asystentka weterynarza i członkini American Veterinary Association, podzieliła się w zeszłym tygodniu swoją listą hitów na TikTok, a klip zdobył ponad 520 000 polubień i oszałamiające 8,6 miliona wyświetleń. Jednak wideo nie spotkało się z powszechnym uznaniem, ponieważ jej opinie wywołały również gorącą debatę wśród zapalonych właścicieli psów.

W chwili pisania tego tekstu komentarze zostały przerwane.

„Zamierzam [share] Pięć ras, których nie będę miała, bo jestem weterynarzem. To tylko moja opinia i moja opinia, a wszystko to tylko dla zabawy” – zaczął wideo dr Terrell, który używa nazwy użytkownika @dr.terrellpetvet.

Na piątym miejscu dr Terrell wyjaśnił, że chiński grzywacz, typowa rasa bezwłosa, może służyć jako pies obiadowy dla niektórych właścicieli – szczególnie tych, którzy nie lubią, gdy ich zwierzęta wyglądają jak „worek z piłkami”.

„Psy mają się dobrze, ale nie lubię bezwłosych zwierząt” – powiedział dr Terrell. „Są fajne, trochę tłuste – tak samo z kotami. Czują się jak worek piłek. To nie jest ode mnie”.

Rasa dr Terrell zajęła czwarte miejsce, Chihuahua, i powiedziała, że ​​boi się postawić stopę.

– Nie, to nie moja filiżanka herbaty – dodała. „Mamy trochę [at the clinic] To są wspaniałe, cudowne, absolutnie cudowne, ale są też mięśnie kostek”.

Zajęła trzecie miejsce na liście szczepów ramienno-głowowych. Psy o krótkim pysku, takie jak mopsy, buldogi francuskie i angielskie, shih tzus, mastiffy, bokserki i psy bostońskie.

READ  Epidemia Covid-19 Omicron: 9091 nowych przypadków, 5 zgonów, 12 na OIT