Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Westinghouse nadal inwestuje w Polsce | wiadomości krajowe

Cranberry Township, ur., 24 maja 2021 r / PR Newswire / – Westinghouse Electric poinformował dziś o dalszych inwestycjach Polska Tworząc światowej klasy globalne centrum usług wspólnych w Krakowie.

Nowa lokacja, pierwsza lokacja Westinghouse Polska, Zostanie otwarty w Jalpochi Business Park B. Sierpień 2021. W pierwszej fazie centrum będzie zatrudniać około 150 wykwalifikowanych pracowników do różnych działań wspierających globalną organizację Westinghouse.

„Westinghouse jest dobrze przygotowany do pomocy Polska Osiągnij swoje cele energetyczne dzięki krajowym inwestycjom w technologię jądrową ”- powiedział prezes i dyrektor generalny Westinghouse. Patrick Trailer. „Wysokiej jakości krajowi talenty pomogą nam rozwinąć nasz zróżnicowany zespół ponad 9 000 pracowników na całym świecie i odgrywać silniejszą rolę w Westinghouse Polski Potencjalna energetyka, jednocześnie poprawiająca nasze polskie możliwości w innych częściach świata. ”

Ogłoszenie o Centrum Usług Wspólnych następuje po serii kamieni milowych mających na celu wzmocnienie zaangażowania Westinghouse Polski Przyszłość bez emisji dwutlenku węgla. Obejmuje to ostateczny wynik umowy międzyrządowej Polska I Organizacja Narodów Zjednoczonych Współpraca przy realizacji programu jądrowego kraju oraz p. Frackman i ostatnie spotkanie Polski Piotr Nymsky, Sekretarz Stanu i Pełnomocnik ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej w Kanclerzu Prezesa Rady Ministrów.

Westinghouse AP1000® Elektrownia jądrowa to najwyższej jakości technologia o najwyższym na rynku bezpieczeństwie i możliwościach operacyjnych. Stacje operacyjne, oprócz unikalnych funkcji bezpieczeństwa biernego, ustanawiają rekordy w branży pod względem prostoty i okresowości przestojów i tankowania oraz oczekujących współczynników wydajności.

Zapewnia to nie tylko innowacyjną technologię jądrową Polska Dzięki czystej i bezemisyjnej energii oraz wysokiemu bezpieczeństwu energetycznemu, ale także dzięki sieciom łańcucha dostaw energii jądrowej, w kraju istnieje wysoki poziom wykwalifikowanej i trwałej pracy przez cały okres eksploatacji elektrowni.

Westinghouse Electric Company Wiodąca na świecie firma jądrowa i lider w dostarczaniu produktów i technologii elektrowni jądrowych do zastosowań na całym świecie. Westinghouse dostarczył pierwszy na świecie komercyjny ciśnieniowy reaktor wodny w 1957 roku Port wysyłkowy, b., USA Dziś technologia Westinghouse jest podstawą prawie połowy elektrowni jądrowych działających na świecie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.westinghousenuclear.com.

READ  Francja pozostaje doskonała w europejskich kwalifikacjach, a Polska wygrywa, aby ożywić swoją kampanię Krajowy

Dyrektor ds. Komunikacji zewnętrznej

Westinghouse Electric Company

Telefon: +1 412-374-4744

ŹRÓDŁO Westinghouse Electric Company LLC