Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WEMADE i Metagravity podpisują protokół ustaleń strategicznego sojuszu w sprawie współpracy nad grami Blockchain dla Metaverse

Seul, Korea PołudniowaI 1 lutego 2023 r /PRNewswire/ — Wiodąca koreańska firma zajmująca się grami typu blockchain, firma WEMADE, ogłosiła dziś zawarcie strategicznego sojuszu poprzez podpisanie protokołu ustaleń z LondynTwórca silnika Metaverse opartego na Metagravity. Sojusz pomoże ożywić prezesa WEMADE Jang HyunWizją -guk jest budowanie doświadczenia, z którego ludzie mogą się cieszyć, grając w dobrze wykonaną grę i szeroką platformę, która może łączyć wszystko.

WEMIX3.0 to wysokowydajny protokół open source zgodny z EVM, oparty na algorytmie konsensusu SPoA (Stake-Based Proof of Authority), który jest zabezpieczony przez 40 zdecentralizowanych węzłów zarządzających obsługiwanych przez wysoko wykwalifikowanych partnerów globalnych, a także DAO w łańcuchu (Zdecentralizowana Organizacja Autonomiczna). ). Został zaprojektowany jako solidna, wydajna, zorientowana na usługi i zorientowana na platformę publiczna platforma blockchain dla innowacyjnych projektów i aplikacji tworzonych przez społeczność dla całego świata. WEMIX3.0 rozwiązuje „Trylemat Blockchain”, utrzymując równowagę między decentralizacją, bezpieczeństwem i skalowalnością, wdrażając formułę zmiennej całkowitej opłaty za gaz w oparciu o EIP-1559, 40 WONDERS (WEMIX On-chain Network for Decentralized Ecosystem Regulators), znany również jako Node partnerzy zarządu, przepustowość 4000 TPS z 1-sekundowym interwałem blokowym.

O WEMAD

Wemade to wiodący producent gier z Korei. Ich uwaga stale przesuwa się w kierunku metaverse i technologii blockchain (NFT, DeFi), koncentrując się na personalizacji wrażeń z gry. Wemade dąży do przekształcenia codziennych gier za pomocą technologii blockchain i ustanowienia własnego tokena WEMIX jako głównej waluty w branży gier. po więcej informacji odwiedź www.wemade.com I https://www.wemix.com/en/wemix.

O metagrawitacji

Założona w 2021 roku, LondynMetaGravity – Headquartered to startup zajmujący się głęboką technologią, przesuwający granice technologii blockchain i Metaverse. Starają się zbudować nową generację żywych, mobilnych cyfrowych światów, które oczarują, utrzymają graczy zaangażowanych i zaangażowanych przez dziesięciolecia, wykorzystując ich znaczną wiedzę na temat technologii przetwarzania i silników na dużą skalę, aby stworzyć techniczną podstawę dla Metaverse.

ŹRÓDŁO Wemade Co., Ltd

READ  Apple iPhone SE (2022) kontra Samsung Galaxy A52 5G