Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wczesny post, późny post, finały wstępne, Jarome Louai, Jahrom Hughes, Panthers kontra Storm, Broncos kontra Warriors

Wczesny post, późny post, finały wstępne, Jarome Louai, Jahrom Hughes, Panthers kontra Storm, Broncos kontra Warriors

Piąty w rankingu zawodnik Panthers, Jarome Luai, w środę stanie przed trudnym testem sprawnościowym ze względu na kontuzjowane ramię, podczas gdy pomocnik Storm Jahrom Hughes ćwiczył przed piątkowym finałem na poziomie 60 procent.

W środę Louay przejdzie test sprawnościowy kontuzjowanego ramienia, próbując udowodnić, że jest w dobrej formie po miesięcznej nieobecności, przy standardowym harmonogramie powrotu na boisko trwającym sześć tygodni.

„Najważniejsze pytanie brzmi: Jarome Luai. Czy zagra, a jeśli zagra, w jakiej jest formie?” Braith zapytał Anastę w NRL 360.

Oglądaj każdy mecz serii finałowej NRL Telstra 2023 przed Wielkim Finałem na żywo i bez reklam podczas gry w Kayo Sports. Dołącz teraz i od razu rozpocznij transmisję>

Dave Riccio z „Daily Telegraph” ujawnił, że Panthers planują grać dla Waya, ale nie będzie ryzykował, jeśli w środę nie przejdzie testu sprawnościowego.

„Rozmawiając dziś wieczorem z urzędnikami Penrith, jedyne, co jest pewne, to to, że powołanie Jarome’a Luai do tego zespołu to nie tylko zasłona dymna” – powiedział Riccio w NRL 360 we wtorek wieczorem.

„To nie jest kupa ostatniego szumu i nadziei, że Melbourne Storm pomyśli, że Pantery grają w gierki. To nie tak.

„Jarome Luai nie ma zamiaru grać. Najważniejszy dzień, w którym Jarome Luai będzie mógł zagrać w tym finale, przypada jutro (środa). Wtedy właśnie zostanie w pełni przetestowana integralność barku.

„Może zostać wycofany jutro, jeśli nie przeżyje testu”.

Jordan Tallis żartował, jeśli szturmowiec miał przyjść, żeby sprawdzić ramię Louiego.

„Czy Nelson Asofa-Solomona jedzie tam, aby sprawdzić swoje ramię?” – powiedział Thales sarkastycznie.

„To naprawdę dobry punkt, który poruszyłeś, ponieważ w przeszłości Nathan Cleary również miał problemy z barkiem, a kiedy Pantery sprowadzą Nathana z powrotem do rzeczy, musimy sprawdzić, czy jest gotowy, to będzie William Kikau. ten, który tam będzie” – odpowiedział Riccio: „Biegnij po skórę w filmie „Nathan przetestował to ramię”.

„Jutro (ramię) będzie poddane temu samemu przymusowi, gdy James Fisher-Harris lub Moses Leota uciekną na Luay”.

Jarome Louay na treningu dla Panthers. Zdjęcie: Jake HunterŹródło: dostawca

Thales uważa, że ​​Pantery muszą dopilnować, aby Luai przetrwał 80 minut, ponieważ noszenie obrońcy Jacka Kogera na ławce rezerwowych jest ryzykowne.

„Cóż, nie powinni tego robić, więc muszą zmusić Liottę, Fishera Harrisa i Lenio, aby wyszli tylnym płotem i zaatakowali go kilka razy” – powiedział Tallis.

„Widziałem nazwisko Jacka Cougara na ławce rezerwowych, co dla mnie było luksusem mieć numer 7 na ławce rezerwowych”.

Riccio ujawnił, że środowa sesja jest ostatnią rundą treningu fizycznego, w której sprawdzany jest bark Louaya przed czwartkową rundą kapitańską.

„To drugi ostatni dzień przed meczem i ich największa sesja treningowa w tym tygodniu” – powiedział Riccio.

READ  Angielski rekwizyt Joe Marler został zbanowany za rzekome kpiny z matki zawodnika rugby z Kiwi w szpitalu

„Bieg kapitański to obecnie po prostu spacer, wrzucenie piłki do kosza, powąchanie trawy i zdjęcie butów.

„W środę jest test. Jutro może zostać wycofany, jeśli nie zda tego testu”.

Anasta wątpi, czy Pantery poradzą sobie z Lowe’em, biorąc pod uwagę charakter kontuzji.

– Czy oni to potrafią? Geordie i ja nie sądziliśmy, że im się to uda. Jest szansa na ukłucie w ramię? – zapytała Anasta

„To podwichnięcie barku, więc na pewno nie jestem lekarzem, ale chodzi o jego integralność strukturalną” – odpowiedział Riccio.

„Chodzi o to, aby to związać. Chodzi o to, aby trzymać to w zamknięciu i to będzie klucz.

Martwi mnie to, że poza tym meczem czeka nas wielki finał.

Anasta ostrzegła, że ​​Pantery ryzykują utratę Luai w wielkim finale, jeśli zostaną zbyt wcześnie wycofane.

„Czy to jest niebezpieczne?” – zapytała Anasta.

Jeśli będzie grał, będzie świetnie dla Panthers, ale jeśli ponownie dozna kontuzji, będzie mógł pauzować przez cały tydzień i mieć tylko nadzieję, że dostaną się do wielkiego finału.

Jarome Hughes trenuje na 60 procent swoich możliwości.Źródło: News Corp Australia

„Oczywiście próbują zaryzykować i pomóc sobie wygrać grę eliminacyjną, aby dostać się do wielkiego finału.

„Ale ryzyko polega na tym, że jeśli ponownie dozna kontuzji lub jeśli nie poczuje się dobrze, a jeśli wygrają, nie będzie go na boisku w przyszłym tygodniu”.

Jednak Paul Crawley uważa, że ​​Pantery udowodniły, że mogą wygrać bez Louaia, więc nie może sobie pozwolić na ryzyko, że będą go narażać, jeśli nie będzie zdolny do gry.

„To ryzyko, ale cechą Panthers jest to, że są maszyną” – powiedział Crowley.

„Nie ma znaczenia, kto tam jest, a kogo nie. Podczas pierwszego zwycięstwa nad Warriors widzieliśmy, że mają sposób, niezależnie od tego, kto tam jest, czy nie, znaleźli sposób, dzięki dobrze naoliwionej maszynie posuwającej się do przodu.

„Sytuacja z Louaiem zawsze była wyścigiem z czasem, ponieważ jeśli przypomnimy sobie kontuzję Nathana, powrót do zdrowia zajął mu sześć tygodni, zanim zagrał w wielkim finale.

„To cztery tygodnie, więc nie widzę powodu, aby ryzykować, jeśli uznają, że nie nadaje się do testów”.

Tallis zgodził się, że Pantery nie potrzebują Luaia, aby przetrwać burzę i mogą dać mu kolejny tydzień na przygotowanie się do decydującego meczu.

„Bez niego odnieśli wielki sukces” – powiedział Tallis.

„Jedyny mecz, który przegrali, był z Parramattą i gdyby zagrał tego wieczoru, nie zrobiłoby to żadnej różnicy, ponieważ popełnili zbyt wiele błędów.

„Dzięki Cleary, Yu i Cougar udało im się pokonać wszystkie przeszkody”.

Czytaj dalej, aby otrzymywać wiadomości e-mail i informacje o drużynach dotyczące finałów wstępnych.

Piątek

Penrith Panthers kontra Melbourne Storm na stadionie Accor o 19:50 czasu środkowoeuropejskiego

Zespół Panter: 1. Dylan Edwards 2. Sonia Torova 3. Isak Tagoe 4. Stephen Crichton 5. Brian Toe 6. Jarome Luai 7. Nathan Cleary 8. Moses Liotta 9. Mitch Kenney 10. James Fisher-Harris 11. Scott Sorensen 12. Liam Martin 13 Issa Yeo 14. Jack Koger 15. Lindsay Smith 16. Spencer Lenio 17. Luke Garner 18. Tyrone Beachey 19. Matt Eisenhuth 20. Zach Hosking 21. Luke Somerton 22. Thomas Jenkins

Elementy gracza:

Wczesna poczta: Pięć ósmych Och, Louay W środę stanie przed trudnym testem sprawnościowym, ponieważ kontuzjowany bark ma powrócić na boisko na dwa tygodnie. Jeśli Louay zostanie wykluczony Jacka Kugara Przejdzie z ławki rezerwowych na piąte miejsce Tyrone’a Beachy’ego, Zacha Hoskinga I Łukasza Somertona Walczą o rolę użytkową na ławce rezerwowych. Beachy może mieć przewagę, biorąc pod uwagę jego obecność w pierwszym finale, ale Somerton ma szansę się wykazać Mitcha Kenny’ego Przerwa w połowie manekina. Izaaka Tagoo Poproszono go o powrót po kontuzji klatki piersiowej, ale w przypadku nie zagrał Łukasza Garnera Albo Peachey wejdzie na pozycje, podczas gdy drugi będzie walczył o miejsce na ławce rezerwowych z Hoskingiem.

Zespół burzy: 1. Nick Meaney 2. William Warbrick 3. Marion Siff 4. Justin Olam 5. Remis Smith 6. Cameron Munster 7. Jahrom Hughes 8. Toi Kamikamika 9. Harry Grant 10. Christian Welsh 11. Trent Luwero 12. Elissa Katoa 13 Josh King 14. Tyrann Wishart 15. Tom Eisenhuth 16. Nelson Asofa-Solomona 17. Tariq Sims 18. Grant Anderson 19. Bronson Garlick 20. Swallow Falogo 21. Tebaye Mwiru 22. Chris Lewis

Elementy gracza:

Wczesna poczta: Jahroma Hughesa Wiadomo, że powróci po kontuzji łydki na boczny obrońca, jednak czas gry nie jest pewny. „Rozmawiając z urzędnikami Melbourne Storm, mogę powiedzieć, że ukończyli sesję treningową w Melbourne i Jahrom Hughes był zaangażowany w tę sesję, ale wchodził i wychodził w około 60 procentach” – powiedział Dave Riccio w NRL 360. Mecze Key Storm są dla Panthers nieco inne, ponieważ w środę nie trenują. W czwartek mają rundę, która będzie D-Day dla Jahroma Hughesa. Jeśli chodzi o poziom pewności siebie, Storm napawa nadzieją, a w czwartek Hughes zostanie poddany bardziej rygorystycznym testom. To kontuzja łydki i jest trochę inaczej. To tkanka miękka, więc nie wiesz, jak długo kawałek nici dentystycznej może być narażony na uszkodzenie tkanki miękkiej? Ostatecznie czwartek będzie dniem dla Jahroma Hughesa. Jeśli Hughes zostanie wykluczony Terrański Wishart Zacznie od pozycji pomocnika Bronsona Czosnka Aby dołączyć do ławki. Jeśli Hughes zagra z Garlickiem, i tak mógłby zostać wpisany na ławkę rezerwowych w końcówce meczu po rozpoczęciu półfinału z prostytutką, co umożliwiłoby mu Harry’ego Granta Aby wywrzeć większy wpływ poza ławką. Toi Kamikamika (Nagłówek) Została wyznaczona na stanowisko rekwizytora i oczekuje się, że zagra. chrześcijański walijski Na początek mógłby znaleźć się na ławce rezerwowych Nelsona Asofy-Solomony Podobnie jak Craig Bellamy przeciwko Roosters.

READ  Boks: Napięcie rośnie, gdy Barry Hall uderza spiętą głowę Sonny'ego Billa Williamsa podczas walki na wagę

Więcej aktualności z NRL

„Co to znaczy być Bronco”: starsi chłopcy z Inside Keefe oszukują, aby rozpocząć sezon

„Nie może być pięciu połówek”: przejście Johnsona z emerytury na stanowisko Dally M

„Go Hurt Him”: Storm ma tendencję do atakowania Luai, gdy gwiazda przygotowuje się do przejścia testu sprawnościowego

Centralny okres poza sezonem: masowy odstrzał kowbojów, w wyniku którego dziewięciu graczy zostało zdyskwalifikowanych

– To pojawiło się znikąd! Zaskakujący awans Egana 01:22

Sobota

Brisbane Broncos kontra Warriors na stadionie Suncorp, o 19:50 czasu środkowoeuropejskiego

Zespół Broncos: 1. Rhys Walsh 2. Jesse Arthars 3. Cotoni Staggs 4. Herbie Farnworth 5. Selwyn Kubo 6. Ezra Mam 7. Adam Reynolds 8. Thomas Flegler 9. Billy Walters 10. Payne Haas 11. Kurt Capewell 12. Jordan Reeke 13. Patrick Carrigan 14. Tyson Smoothie 15. Brendan Byakura 16. Coby Hetherington 17. Keenan Palacia 18. Corey Oates 19. Martin Taobao 20. Corey Jensen 21. Jock Madden 22. Tristan Sailor

Elementy gracza:

Wczesna poczta: Jessego Arthura Zajmuje miejsce na lewym skrzydle, przed weteranem Coreya Oatesaktóry jest wymieniony jako 18. mężczyzna. Marty’ego Taobao Został powołany do rezerw z Brendana Piakury, Coby’ego Hetheringtona I Keenana Palasii Ulubiony na ławce. Kapitan i półobrońca Adama Reynoldsa (Cielę) i zamek Pata Carrigana (stopa) Obaj dotarli do finału kwalifikacji Storm bez szwanku po opuszczeniu piłki nożnej w okresie poprzedzającym finały i oczekuje się, że zagrają.

Zespół wojowników: 1. Charnzy Nicole Klokstad 2. Dallin Wattene Zelezniak 3. Rocco Perri 4. Adam Pompey 5. Marcelo Montoya 6. Tee Mir Martin 7. Shawn Johnson 8. Adin Fonua Blake 9. Wade Egan 10. Mitchell Barnett 11. Jackson Ford 12 Marata Nyokur 13. Toho Harris 14. Dylan Walker 15. Jaz Tevaja 16. Baili Sironen 17. Josh Curran 18. Freddy Lucic 20. Tyne Toupiki 21. Bonte Afua 22. Ali Liatua 23. Edward Kosi

Elementy gracza:

Wczesna poczta: Oczekuje się, że Warriors będą mieli tych samych 17 zawodników, którzy wykonali robotę w meczu z Knights, czyli pomocnika Shawna Johnsona Oczekuje się, że zagra po udanym powrocie po kontuzji łydki w zeszłym tygodniu. Josha Currana (zwichnięty palec) i Marata Nucor (Kolano) Zostali powołani i oczekuje się, że zagrają pomimo kontuzji w meczu z Newcastle.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze informacje i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej za pośrednictwem Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!