Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Warner Bros Discovery ustala datę premiery Maxa we Francji, Polsce, Holandii i Belgii

Warner Bros Discovery ustala datę premiery Maxa we Francji, Polsce, Holandii i Belgii

Wcześniej potwierdzono, że Max zostanie wprowadzony na rynek Iberyjski, w krajach nordyckich oraz w Europie Środkowo-Wschodniej 21 maja.

Dzięki temu Max będzie dostępny w 25 krajach w Europie i 65 krajach i terytoriach na całym świecie, a w ciągu najbliższych dwóch lat będzie dostępny na innych rynkach.

Max będzie dostępny dla konsumentów we Francji poprzez partnerstwa dystrybucyjne z głównymi operatorami komórkowymi, szerokopasmowymi i płatną telewizją.

Klienci Canal+, którzy wykupią abonament na pakiety Ciné Séries, Friends & Family, Integre i Rat+, będą mieli dostęp do Max w ramach swojego abonamentu bez dodatkowych kosztów. Opiera się to na partnerstwie dystrybucyjnym pomiędzy Warner Bros. Discovery i Canal+, a Max jest dostępny na ich platformach w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Czechach i na Słowacji.

Czytaj więcej Vice Media Group przedstawia nową globalną strukturę produkcyjną

Canal+ Brand Solutions będzie również sprzedawać maksymalne zasoby reklamowe w ramach planu z reklamami we Francji. Canal+ Brand Solutions sprzedaje obecnie zasoby kanałów Discovery Channel, ID, TLC i Eurosport we Francji.

We Francji i Hiszpanii udostępni swoim abonentom usługę Prime Video Max. Umowa opiera się na istniejącym partnerstwie, dzięki któremu treści Warner Bros. Discovery jest dostępne na kanałach Prime Video we Francji. Obecni abonenci Warner Pass we Francji zyskają lepsze możliwości korzystania z Max na kanałach Prime Video. Max będzie także dostępny w ramach przemyślanej współpracy z większością francuskich dostawców usług mobilnych, łączy szerokopasmowych i płatnej telewizji, w tym Free, Orange i SFR.

W Holandii Ad Alliance zostanie wyłącznym partnerem sprzedaży reklam HBO Max. Ad Alliance będzie zarządzać planem Basic with Ads i zapewniać reklamy na rynku holenderskim. W Belgii klienci Be tv będą mogli uzyskać dostęp do HBO Max w planie Basic z reklamami bez dodatkowych kosztów. Abonenci Telenetu będą mogli uzyskać dostęp do HBO Max wkrótce po uruchomieniu. Ads & Data została wybrana na partnera sprzedaży reklam dla HBO Max w Belgii.

READ  Białoruski Sprinter czuje się bezpiecznie, patrzy w przyszłość w Polsce | Gra Buffalo

JB Perrett, dyrektor generalny i prezes Worldwide Broadcast and Games w Warner Bros., powiedział: Discovery: „Silne partnerstwa zwiększą skalę i zbudują większą świadomość Maxa, pomagając nam szybciej, skuteczniej i wydajniej docierać do nowych użytkowników”.

Czytaj więcej Cecil Jaggett został mianowany dyrektorem generalnym Carousel Studios