Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wallabies stojący obok „zdruzgotanego” Swaina po kontuzji Tupaei

Wallabies stojący obok „zdruzgotanego” Swaina po kontuzji Tupaei

Wallabies nadal bronią kolegę z drużyny Darcy’ego Swaina, który przygotowuje się do dzisiejszego przesłuchania w sprawie jego rzekomego skoku w Quinn Tupaeę, w wyniku którego pomocnik All Blacks doznał poważnej kontuzji kolana.

To było świństwo Został wezwany na dzisiejsze przesłuchanie przez wymiar sprawiedliwości w SANZAAR Wywalczyć w 35. minucie kontrowersyjnego zwycięstwa All Blacks 39-37 w Melbourne w zeszły czwartek.

Podczas gdy All Blacks w tej chwili wyrazili swoje żale, w tym Beauden Barrett nazywając Tobiasza „kaczką do jazdy” po załamaniu, Wallabies zareagowali, stale broniąc ognistej śluzy.

Kolega z drużyny Alan Alatawa powiedział, że Swain był „zdruzgotany dla Quinna” po meczu.

„Nie miałem zamiaru skrzywdzić go w taki sposób, w jaki to zrobił” – powiedział.

„Zdecydowanie jako gracze… obejmujemy go ramieniem, ponieważ prawdopodobnie Uczciwe postępowanie w mediach społecznościowych. „

Popiera uwagi trenera Dave’a Raineya tuż po meczu.

„Nie jestem przekonany przez Darcy [yellow card]Rainey powiedział w zeszłym tygodniu.

„To z pewnością nie było zamierzone. Jak na ironię, miał owiniętą szyję, zanim została wyczyszczona, ale to nie zostało złapane”.

Oczyszczenie Swaina początkowo nie zostało zauważone przez sędziego Matteo Raynala, ale po tym, jak zwrócił na niego uwagę TMO Ben Whitehouse, wręczył Swainowi żółtą kartkę.

Czytaj więcej: Savea wróciła na czas na AB, ale Cane wciąż ma wątpliwości

„Twoim obowiązkiem jest nie postawić się w lekkomyślnej sytuacji, która mogłaby poważnie zranić gracza” – powiedział Raynal Swainowi przed wydaniem karty.

„Nie możesz celować w dolne nogi, to niebezpieczne, więc to żółta kartka”.

Sesja Swin rozpoczyna się o 19:00 czasu nowozelandzkiego.