Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Utrata masy ciała dla kobiet: Unikaj tych 4 ćwiczeń

Utrata masy ciała dla kobiet: Unikaj tych 4 ćwiczeń

Utrata wagi może być takim wyzwaniem. Aby zrzucić kilka kilogramów i Zostać fitKluczem jest zdrowy i aktywny tryb życia. Oznacza to spożywanie diety bogatej w chude białka i warzywa, intensywny trening siłowy i nadążanie za cardio. Ale w rzeczywistości istnieją ćwiczenia, których należy unikać, próbując schudnąć — zwłaszcza jeśli jesteś kobietą. Zebraliśmy kilka skutecznych wskazówek dotyczących odchudzania dla kobiet, w tym ćwiczenia, na które nie powinieneś tracić czasu.

To nie są żadne ćwiczenia Zły Jednak jeśli chodzi o sprawność fizyczną, niektóre z nich nie są tak skuteczne, jak mogłoby się wydawać, jeśli chodzi o osiąganie celów. Na przykład, jeśli chodzi o utratę wagi, ważne jest, aby poświęcić na to swój czas trening siłowy budować i Zachowaj masę mięśniową.

Większość twoich ćwiczeń powinna składać się z ruchów złożonych, takich jak przysiady, martwy ciąg, wyciskanie i wiosłowanie. Pomoże Ci spalić więcej kalorii, przyspieszy metabolizm i pomoże osiągnąć sukces na drodze do utraty wagi. Jeśli spróbujesz Utrata masy ciałaZalecam unikanie poniższych ćwiczeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, a następnie sprawdź to 12 pokarmów, które każdy po pięćdziesiątce powinien jeść, aby poważnie schudnąć.

Starcie

Burpee to w zasadzie ćwiczenie Składa się z dwóch kroków. Rozpoczyna się od pompki, po czym wybuchowo wyskakujesz w niebo, powtarzając to kilka razy w sekwencji. Jeśli dopiero zaczynasz uprawiać sport, możesz nie mieć wystarczającej siły, aby prawidłowo wykonywać przysiady, pompki i podskoki. Kiedy połączysz te ruchy, często z większą liczbą powtórzeń, Twoja forma rozluźni się jeszcze bardziej, zwłaszcza gdy będziesz bardziej zmęczony. Chociaż może to być dobre ćwiczenie kondycyjne, nie jest konieczne do utraty wagi.

Związane z: Idealny 10-minutowy trening odchudzający dla początkujących

Kobieta robi skoki na skrzynie, utrata masy ciała dla kobiet
Starcie

Podobnie jak burpee, często zdarza się, że nie wykonuje się prawidłowo skoków na skrzynię. Chociaż jest to świetne ćwiczenie budujące siłę, wymaga dobrej koordynacji, siły dolnej części ciała i eksplozywności, aby jak najlepiej je wykorzystać. Zamiast tego pomocne może być skupienie się na zwiększaniu siły w odmianach przysiadu i przysiadu dzielonego.

READ  Astronomowie odkryli małą skalistą planetę - tylko połowę masy Wenus
Kobieta robi przysiady na siłowni, pokazując ćwiczenia, które pozwalają pominąć odchudzanie
Starcie

Większość ludzi ma głowę wysuniętą do przodu i zgarbioną do tyłu postawę. Z tego powodu zwykłe wykonywanie przysiadów może pogorszyć ten stan. Wiele osób wykonuje przysiady, zginając szyję i używając zginaczy bioder zamiast mięśni brzucha.

Możesz być zaskoczony słysząc, że przysiady są również jednymi z najmniej efektywnych przysiadów, jakie możesz wykonać. Najlepszą opcją do utraty wagi jest skupienie się na dodatkowych ruchach stabilizujących, takich jak odmiany deski, rolki koła ab i piłka stabilizująca, aby poruszyć miskę.

Związane z: Dietetycy mówią, które pokarmy zapobiegają utracie wagi po 50

kobieta siedząca maszyna zbliżenie
Starcie

Wiele kobiet wybrało to urządzenie w nadziei, że pomoże ujędrnić i napiąć wewnętrzne i zewnętrzne obszary ud. Chociaż możesz odczuwać pieczenie podczas wykonywania tego ruchu, nie jest to tak skuteczne, jak włączenie do rutyny przysiadów, wypadów lub przysiadów dzielonych.

Jeśli podoba Ci się to urządzenie, śmiało go używaj. Ale polecam włączenie go do swojego schematu jako treningu, a nie jednego z głównych ćwiczeń.

Tim Liu, CSCS

Tim Liu, CSCS, jest internetowym trenerem fitness i odżywiania z siedzibą w Los Angeles Przeczytaj więcej o Timie