Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NTUC Foodfare jest zamykana przy 308 Anchorvale Road na dwa tygodnie

NTUC Foodfare przy 308 Anchorvale Road. (Zrzut ekranu: Mapy Google)

SINGAPUR – NTUC Foodfare przy 308 Anchorvale Road zostało zamknięte od niedzieli na dwa tygodnie i zostanie ponownie otwarte 13 czerwca, ponieważ dochodzenie Ministerstwa Zdrowia (MOH) wykazało, że prawdopodobnie COVID-19 może być przenoszony w kawiarni.

„Aby przerwać potencjalny łańcuch transportowy i umożliwić głębokie czyszczenie budynków, NTUC Foodfare przy 308 Anchorvale Road zostało zamknięte dla wszystkich obywateli od 30 maja 2021 r. I zostanie ponownie otwarte po 14 dniach, 13 czerwca 2021 r., Ministerstwo Zdrowia powiedział w niedzielę w swoim codziennym raporcie na temat COVID-19.

Aby aktywnie złagodzić potencjalne ryzyko powszechnej i niewykrywalnej transmisji ze społeczności, władze zaoferują bezpłatne testy COVID-19 członkom społeczeństwa, którzy odwiedzili kawiarnię od 13 do 30 maja.

Wszystkim odwiedzającym witrynę w tym okresie zaleca się uważne monitorowanie swojego stanu zdrowia przez okres 14 dni od daty ich wizyty. Zachęcamy ich do odwiedzenia regionalnego centrum badań przesiewowych lub kliniki zdrowia publicznego „wymaz i udania się do domu”, aby bezpłatnie wykonać test COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło również, że 95-letni Singapurczyk zmarł w niedzielę z powodu zakażenia COVID-19 – 33. tego typu przypadek w Singapurze.

W niedzielę Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 25 nowych przypadków COVID-19 w Singapurze, zwiększając łączną liczbę zachorowań w kraju do 62 028.

Istnieje 19 przypadków infekcji przenoszonych lokalnie, z których 13 jest związanych z wcześniejszymi przypadkami.

Bądź na bieżąco w podróży: dołącz do kanału Telegram Yahoo Singapore pod adresem http://t.me/YahooSingapore

Powiązane historie:

95-letnia singapurska kobieta umiera z powodu zakażenia COVID-19 z powodu jej związku z grupą lotniskową

Singapur odkrywa 19 lokalnych przypadków COVID-19 i 6 przypadków importowanych

Premier Lee mówi o planach COVID-19 w Singapurze o 16:00 w poniedziałek