Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uruchamiamy Bubble Bobble 4 Friends na PC z Baron’s Workshop

Taito zapowiedział, że wyda je z wielkim sukcesem kula bąbelkowa 4 przyjaciół na PC jeszcze tego lata pod nazwą Bubble Bobble 4 Friends: Warsztat Barona. Ta niewielka zmiana w nazwie wynika z dodania nowego trybu warsztatu dostępnego wyłącznie na PC, który pozwala graczom tworzyć i udostępniać nowe etapy w Warsztacie Steam. Obejrzyj nowy zwiastun reklamy poniżej…

dobrze widzieć piłka bańka Wracając do graczy (nawet jeśli nie mogę w to grać na Xboksie), pamiętam, jak grałem najpierw w Bubble Bobble na moim Spectrum, a następnie w Rainbow Islands i Parasol Stars na Amidze. Teraz, dzięki przybyciu Bubble Bobble 4 Friends: Warsztat Barona Na Steamie znów będę mógł się nim cieszyć.

Nowy, ekskluzywny tryb warsztatu na komputery PC, pozwoli graczom tworzyć nowe etapy przy użyciu szerokiej gamy rodzajów bloków, wrogów i sztuczek, które są odblokowywane podczas gry. Gracze mogą następnie udostępniać te nowe etapy innym graczom z całego świata, a także pobierać dzieła innych.

w Gra Bubble Bobble 4 Friends: Warsztat Barona, Do Boba i Boba dołączą przyjaciele, Pip i Papp, którzy wyruszają, by pokonać swoich wrogów Bonnera i barona von Blobę. Bob, Bob i ich przyjaciele będą otaczać i rozwalać wrogów na 200 poziomach platformowej układanki.

Bubble Bobble 4 Friends: Warsztat Barona Zalety:

  • Lokalna kooperacja dla 1-4 graczy.
  • Dołącz do 4 znajomych na 100 poziomach, a następnie wypróbuj 100 bardziej wymagających poziomów bez profesjonalnych graczy.
  • Twórz, udostępniaj i pobieraj więcej piłka bańka etapy w Warsztat Barona.
  • Oryginalny tryb arcade zapewnia port klasycznego Bubble Bobble dla dwóch lub dwóch graczy. Istnieją nawet opcje Scanlines i Screen Ratio!
  • Tabele wyników online pozwalają graczom udowodnić, kto jest najlepszym dmuchaczem baniek.

Bubble Bobble 4 Friends: Warsztat Barona Pojawi się na Steam na PC jeszcze tego lata w cenie 30,99 GBP / 39,99 USD / 39,99 EUR.

READ  NERF: Legends przenosi gry do świata gier wideo do akcji wieloosobowej