Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tecno Pova 2 jest już dostępny w sprzedaży online za pośrednictwem Amazon India, sprawdź oferty tutaj

Nowe Delhi: Chcąc uczynić obchody 75. Dnia Niepodległości jeszcze bardziej radosne, globalna marka smartfonów TECNO ogłosiła w czwartek ekscytujące zniżki i oferty na niektóre popularne smartfony marki przez ograniczony czas, w tym debiut POVA 2 na Amazon. POVA 2 jest dostępny w dwóch wariantach pamięci masowej w specjalnej cenie premierowej 10 499 rupii za 4 GB + 64 GB i 12 499 rupii za 6 GB + 128 GB na Amazon „Great Freedom Festival” w dniach 5-9 sierpnia. Tecno Pova 2 wprowadzony na rynek z baterią 7000 mAh; Sprawdź ceny, funkcje i specyfikacje.

„Obecnie POVA 2 jest jedynym smartfonem z baterią 7000 mAh w kategorii poniżej 15 000”, podała firma w oświadczeniu. „Staje się potężnym pakietem wydajności, który zapewnia niesamowite funkcje, takie jak pionierska konfiguracja z czterema kamerami AI 48 MP, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85, podwójne szybkie ładowanie 18 W i wyświetlacz Dot-in 6.95 FHD + dla najlepszego przesyłania strumieniowego wideo i wrażenia z gry” .

Tecno Pova 2 (Źródła zdjęcia: Tecno India)

Zaprojektowany dla doświadczonych millenialsów i użytkowników pokolenia Z, POVA 2 ma na celu przekształcenie rezerwy mocy smartfona, aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników korzystających z baterii przez cały dzień, którzy spędzają więcej czasu ze swoimi urządzeniami mobilnymi.

Smartfon jest wyposażony w wysokowydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85, zintegrowaną technologię gier Hyper Engine oraz 18W Dual IC Fast Charge, co zapewnia nieprzerwaną rozgrywkę i wielozadaniowość. POVA 2.0 jest wyposażony w konfigurację z czterema kamerami 48 MP i ekran 6,95 FHD + Dot-in, zapewniający najwyższą jakość strumieniowania wideo i gier.

READ  Korupcja zostanie wydana w hrabstwie Cowboy w tym roku

Techno Buffa 2

Tecno Pova 2 (Źródła zdjęcia: Tecno)

Potężna bateria zapewnia 46 dni czuwania, 233 godziny odtwarzania muzyki i 49 godzin rozmów. POVA 2 ma podwójną ładowarkę błyskową 18 W z ulepszoną wydajnością podwójnego układu scalonego i port ładowania typu C, który szybko podnosi poprzeczkę dla gigantycznej baterii.

Techno Buffa 2

Tecno Pova 2 (Źródła zdjęcia: Tecno)

Oprócz POVA 2 istnieją inne oferty specjalne na smartfony TECNO. Wyceniony na 8999 rupii, TECNO SPARK 7T z wariantem pamięci 4 GB + 64 GB kosztuje 8,599 rupii. Użytkownicy mogą otrzymać 1 Buds o wartości 1999 Rs za darmo przy zakupie CAMON 17 i CAMON 17 PRO.SBI Użytkownicy kart kredytowych mogą skorzystać z 10% natychmiastowej zniżki. Oferty te są ważne tylko przez ograniczony czas.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 5 sierpnia 2021 r., 17:58 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).