Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono zarzuty dotyczące remontu BGT – największa gwiazda Showmana, komik Amazona i „zszokowany” ojciec

Ujawniono zarzuty dotyczące remontu BGT – największa gwiazda Showmana, komik Amazona i „zszokowany” ojciec

Od komików na Amazon Prime po gwiazdy The Greatest Showman, przyglądamy się największym plotkom o „poprawce”, które trafiły do ​​najnowszego brytyjskiego serialu Got Talent, po powrocie serialu ITV po dwuletniej przerwie w sobotę wieczorem.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Lauren Allred z BGT opowiada o swojej „długiej podróży” w branży

brytyjski talent powrót do naszych ekranów W weekend, po dwóch latach braku emisji z powodu kontynuacji Korona wirus pandemia.

Po przymusowej przerwie sędziowie Amanda Holden, Simon Cowell, David Williams Alesha Dixon zjednoczyła się, aby poszukać kolejnej wielkiej gwiazdy w kraju i odkryć nieodkryty wcześniej talent.

Jednak w ciągu kilku godzin od pierwszej premiery ITV W sobotnią noc zaczęły się spekulacje, że niektóre aspekty programu zostały „naprawione” – kilka przesłuchań spowodowało pewne brwi wśród widzów dostrojonych do domu.

Największy piosenkarz Schumanna

Najbardziej kontrowersyjny moment z pierwszego odcinka brytyjskiego Got Talent miał miejsce w weekend, kiedy piosenkarka Lauren Allred wykonała oszałamiający występ Never Enough z The Greatest Showman’s.

Brytyjski Got Talent nie był jedynym programem telewizyjnym, który pokazała Lauren Allred
(

zdjęcie:

ITV)

Pełen nadziei występ zawodnika wystarczył, aby sędzia Amanda uderzyła w złoty brzęczyk, ale niektórzy z obserwujących z kanapy poczuli Laura miała niesprawiedliwą przewagę nad innymi niedoszłymi postaciami.

W sobotni wieczór ujawniono, że Lauren była w rzeczywistości oryginalnym głosem stojącym za przebojem musicalu – tą samą piosenką, którą nagrała podczas przesłuchania.

Chociaż Lauren nie pojawiła się w filmie, w którym wystąpili Hugh Jackman, Zac Efron i Zendaya, zapewniła wokale do popularnego wykonania przeboju, z rolą zagraną przez Rebeccę Ferguson, graną przez śpiewaczkę operową Jenny Lind. .

Piosenkarka dotarła do półfinału koncertu na żywo dzięki Golden Buzzerowi Amandy
(

zdjęcie:

Tamiza/Siko/Rex/Shutterstock)

„Myślę, że niektórzy z was mogli słyszeć mój głos, ale nie znalibyście mojej twarzy” – powiedział wokalista publiczności na scenie w London Palladium.

Oprócz swojego występu w The Greatest Showman, 31-letnia amerykańska piosenkarka pojawiła się w reality show The Voice i obsadziła duet z takimi jak Michael Buble i Andrea Bocelli.

Podczas swojego pobytu w The Voice US Lauren była trenowana przez napastnika Maroon 5, Adama Levine’a i dotarła do występów na żywo, zanim została zwolniona.


Lauren z gwiazdą Hugh Jackmanem, największym showmanem
(

zdjęcie:

lorenallred / Instagram)

Przemawiając w oświadczeniu dotyczącym oskarżeń o „reformę”, rzecznik brytyjskiego Got Talent powiedział: „Chociaż większość ludzi słyszała niesławną piosenkę Greatest Showman, Lauren nie jest powszechnie znanym nazwiskiem i zasługuje na swoje miejsce na scenie BGT.

„Wspaniale, że Lauren może teraz wyjść i stanąć na własnych prawach, by być twarzą, a nie tylko głosem, jednego z najsłynniejszych utworów wszechczasów”.

amazon pierwszorzędna komedia

Axel Blake to już znane nazwisko na arenie komediowej
(

zdjęcie:

ITV)

Komik Axel Blake zaimponował jurorom, widzom i widzom swoją czarującą osobowością i sprytnymi dowcipami w programie Saturday Night’s Show – zabierając Złotego Buzza do półfinałów na żywo od Simona.

Jednak wielu szybko zwróciło uwagę, że 33-letni Axel jest już odnoszącym sukcesy komikiem, występującym na jednej z największych platform streamingowych na świecie, Amazon Prime.

„Oczywiście ten komik już wylądował w programie stand-up na Amazon Prime. Zgubiono kolejny złoty dzwonek. To absolutna poprawka. Tom Ball powinien był dziś zdobyć złoty dzwonek. #BGT” Jeden fan zdenerwował się na Twitterze w weekend.

Simon Cowell wręczył komiksowi swój pierwszy złoty brzęczyk
(

zdjęcie:

ITV)

Inny dodał: „Wczoraj wieczorem był złoty dzwonek dla piosenkarza o wartości netto 2 milionów i piosenkę w jednym z największych filmów w historii, a dziś złotym brzęczykiem był wielokrotnie nagradzany komik, który ma program Amazon Prime? ??? wtf dzieje się w tej serii #BGT.”

Ojciec dwójki dzieci pracuje jako zarządca nieruchomości, ale od kilku lat jest w kręgu komediowym – nawet wspierając na scenie wielkie nazwiska, takie jak Dave Chappelle i Eddie Griffin.

Jego własny program na żywo, Axel Blake: I’m Not Gonna Lie, odbył się w The O2 w 2018 roku i został wydany na Amazon Prime w 2020 roku.

Tata „Gobsmacked”

Nick Edwards nie spodziewał się, że wystąpi podczas pierwszego odcinka brytyjskiego Got Talent
(

zdjęcie:

Tamiza/Siko/Rex/Shutterstock)

Fani brytyjskiego Got Talent byli pesymistyczni i sceptyczni wobec „zaskakującego” występu zawodnika w weekend.

Nick Edwards zaimponował komisji i publiczności podczas sobotniego występu, Po tym, jak jego dwie córki potajemnie przystąpiły do ​​​​konkursu.

Simon i koledzy jurorzy byli zafascynowani trzy- i czteroletnimi Savannah i Callie, kiedy weszli na scenę ze swoją nianią, pozostawiając ojca Nicka oszołomionego, ponieważ myślał, że rodzina jest tam tylko po to, by być częścią publiczności.


Piosenkarka z Savannah, Kaley i Tracy
(

zdjęcie:

ITV)

Urocze rodzeństwo powiedziało, że chcą, aby ich tata poszedł na przesłuchanie, a jego zaskoczenie było jedynym sposobem, aby zaciągnąć go przed dzwonek – pozostawiając widzom zastanawianie się, czy Nick naprawdę nie ma o tym pojęcia.

Jeden z widzów zastanawiał się: „Kiedy siedział na widowni, nie zastanawiał się, gdzie jest jego matka i dzieci? Powiedział, że pewnego dnia wyjdą razem”. Świergotinna uwaga, że ​​ma na sobie mikrofon: „Całkowite zaskoczenie, ale ma włączony mikrofon… no jasne”.

Jednak mówiąc to, istnieje proste wyjaśnienie, dlaczego Nick już przygotowuje się do swojego niespodziewanego występu na scenie.

Rzecznik BGT powiedział: „Uwielbialiśmy witać ponownie widzów BGT zeszłej nocy po roku. Zgłaszanie lub sugerowanie, że cokolwiek zostało zainscenizowane lub odrzucone w związku z doświadczeniem Nicka, byłoby błędne i nieprawdziwe.

Po prostu, kiedy Nick wszedł do Palladium podczas przesłuchań BGT, został wezwany do bycia częścią publiczności „gogglebox” i powiedział, że będzie gotowy, abyśmy mogli obserwować jego reakcje przez cały dzień siedząc na widowni.

„Był całkowicie uspokajający. Zrobiliśmy to, abyśmy mogli podnieść jego głos, niczego nie podejrzewając”.

* Brytyjski Got Talent będzie kontynuowany w niedzielę o 19:35 w ITV i ITV Hub.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Noel Gallagher został nazwany „podłym” przez organizację charytatywną dla osób o specjalnych potrzebach