Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spoilery Emmerdale – Wyjaśnienie Meeny Jutli

Spoilery Emmerdale – Wyjaśnienie Meeny Jutli

Szmaragd Spoilery następują.

SzmaragdTo była Mina Gutla Ujawnij jej wyrok więzienia.

Wyjście postaci zostało ostatecznie zamknięte W następstwie prawie rocznego panowania terroru w serialu, w poniedziałkowym odcinku spotkała się z werdyktem na sali sądowej.

Mina cieszyła się zainteresowaniem swojej sprawy karnej i jest dumna z nieszczęścia, jakie jej zbrodnie przysporzyły mieszkańcom Emerald i jej siostrze Manpreet.

ITV

Związane z: Szmaragd Aktorka Paige Sandhu omawia plany na przyszłość po sfilmowaniu wyjścia Meeny

Mieszkańcy Emmerdale zbojkotowali przesłuchanie Miny, aby pozbawić ją uwagi, której pragnęła, i zamiast tego zorganizowali w wiosce ceremonię upamiętniającą, aby poświęcić ogród ku czci Liany i innych ofiar.

Mina ledwo mogła powstrzymać niezadowolenie w prawie pustej sali sądowej, by być świadkiem jej kulminacyjnego momentu, prosząc sędziego, aby „poczekał”, aż pojawi się więcej osób.

Sędzia odpowiedział nakazem „milczenia” na początku postępowania. Meena w końcu była zachwycona, widząc Manpreeta cicho wchodzącego do sali sądowej, by być świadkiem werdyktu.

Za śmierć Leny, Andrei i Bena zostali skazani na kolejne kary dożywocia, każdy z taryfą 25 lat. Sędzia wyjaśnił, że pozostanie w areszcie „do końca roku”. [her] Normalne życie”.

– Źle mnie zrozumiałeś – upierała się Mina zszokowana.

Emerdel, Manpreet

ITV

Manpreet patrzył, jak Meena krzyczała, by jej siostra pomogła jej, gdy została siłą wyprowadzona z sali sądowej, ale pomoc nie nadeszła. Na zewnątrz sali sądowej Manpreet odetchnął z ulgą, podczas gdy w wiosce Liam powiedział Jacobowi, że czuje się „przygotowany na uzdrowienie teraz”.

Liam powiedział podczas poświęcania ogrodu: „Dla Andrei, Bena, mojej ukochanej Leny, wiem, że rozkwitniesz tutaj tak, jak za życia. Odpocznij dobrze. Teraz jesteśmy z tobą w pokoju”.

Ostatnim zdjęciem z odcinka była Mina zamknięta w celi, pukająca do drzwi, aby zwrócić na siebie uwagę. Nie będzie odpowiedzi…

READ  The Peequal: Czy nowy damski pisuar zakończy kolejkę kobiet? | kobiety

Szmaragd Weeknights emitowane jest o 19:30 w ITV i transmitowane w ITV Hub.

Czytaj więcej Szmaragd Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io