Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Udit Narayan i Abhijeet Bhattacharya szykują się do pokazania swojego „tyłka” w Indian Idol 12

W nadchodzącym odcinku Indian Idol 12 śpiewacy Udit Narayan i Abhijeet Bhattacharya zaprezentują nowego awatara. Słynni piosenkarze będą nosić wygląd rapera, w komplecie z T-shirtami, bluzami, czapkami i okularami przeciwsłonecznymi, aby wspierać duńskiego zawodnika Indian Idol 12. Widząc swojego ojca w nowym wyglądzie, rozstaje się z gospodarzem Adityą Narayanem.

W piątek przedstawiciel telewizji Sony opublikował nagranie, w którym Aditya wita na scenie Udita Narayana i Abhijita Bhattacharyę. Tańcząc do „Hum dono hai alag alag”, wchodzą mocno ubrani w efektowne stroje. Duet oddaje się także gestom milenijnym. Patrząc na nie, Aditya mówi: „Przysięgam na Boga, Baba Ko Aes Kabhi Nahi Dekha Hai Min (nigdy nie widziałem takiego ojca).” Udit Narayan odpowiedział: „Yo Yo”.

Strona kanału zawierała napisy do filmu: „#UditNarayan aur #AbhijeetBhattacharya ki ye epic jodi aur #IdolSawai ki behatareen performance bana degi iss ko awesome! Dekhiye #UditAndAbhijeetSpecial #IndianIdol2020 kal raat!.

Podczas gdy zawodnicy zadedykują swoje występy Udit Narayan i Abhijeet Bhattacharya, sławni śpiewacy również dołączą do nich na scenie podczas specjalnego występu.

Program telewizyjny Sony trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak syn Kishore Kumara, Amit Kumar, skrytykował talent i wspomniał, jak był zmuszony chwalić uczestników. Gdy Aditya Narayan bronił swojego programu, ojciec Udit Narayan również wspierał go w mediach. Powiedział, że Aditya była jedyną osobą, która mówiła o tym jako o „dziecinnym”.

Udit podzielił się również tym, że kiedy oglądał odcinek, czuł, że Amit Kumar cieszył się występami. „Kiedy zgodziłeś się być w programie, nie musiałeś mówić takich rzeczy po wyjściu. Teraz powiedziałeś to i będziesz do niego biegać jak Aditya” – powiedział piosenkarz Aaj Tak. Dodał, że podczas gdy są mentorami młodych ludzi, krytyka nie powinna ich zastraszać. „Często jesteśmy zapraszani, abyśmy również mogli być świadkami i szlifować nowe talenty. Za to też zarabiamy. Ten proces uczenia się i nauczania trwa przez całe życie. Często nie jesteśmy zbyt surowi w stosunku do talentów, z obawy przed przytłoczeniem negatywności. ”

READ  „Wiedziałem, że to jest inne”: producent Nick Drake o niezrozumiałym klasyku Pink Moon | Nick Drake

Indian Idol 12 jest nadawany w Sony TV, a sędziami są Neha Kakkar, Himesh Reshammiya i Vishal Dadlani.