Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter zaczyna udostępniać podcasty subskrybentom Blue

Twitter został uruchomiony Zakładka Spacje. Od dzisiaj , W systemie iOS nowy widżet można sprawdzić w ramach subskrypcji funkcji Early Access Labs. Zakładka gromadzi na żywo i nagrane przestrzenie, a także oferuje wybór popularnych podcastów, których można słuchać bezpośrednio w aplikacji.

Dowody na to, że Twitter pracował nad dodaniem podcastów, pojawiły się w marcu, gdy programista Jane Manchun Wong Do zakładki w ikonie Twittera. Firma rozpoczęła testowanie modów interfejsu z niewielką grupą anglojęzycznych użytkowników korzystających z systemów Android i iOS. W obecnej iteracji zakładka zawiera oddzielne kategorie dla obecnych i nadchodzących przestrzeni oraz sekcję stacji, która grupuje podcasty i przestrzenie według podobnych atrybutów.

Jeśli interfejs używany przez Twittera nie wydaje się idealny do wyszukiwania konkretnego podcastu lub odcinka, jest to zgodne z projektem. Karta nie zastąpi dedykowanych aplikacji, takich jak Pocket Casts. Może jednak pomóc ci odkryć coś nowego do posłuchania, a jeśli w trakcie zaznaczysz spację lub dwie, karta wykonała swoje zadanie.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Błyszczące Legendarne Ptaki w Pokémon Sword & Shield