Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trzech marokańczyków po amputacji ucieka z Polski

Trzech marokańczyków po amputacji ucieka z Polski

Podobno z obozu drużyny uciekli trzej zawodnicy marokańskiej reprezentacji po amputacji, którzy brali udział w zawodach AMP Football Cup 2022 w Polsce.

Marokańska platforma sportowa Al-Marsad Al-Riyadi poinformowała w środę, że trzej zawodnicy uciekli jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, pozostawiając w drużynie ośmiu zawodników zamiast 11 tylko jednego rezerwowego.

Turniej odbył się od 7 do 12 czerwca.

Urzędnik z Federacji Para Sportów w północnoafrykańskim kraju powiedział, że wstydliwy incydent był badany i żaden urzędnik, który pomógłby uciec graczom, nie zostanie poddany ekstradycji.

Przeczytaj także: Sześciu marokańskich tenisistów zbanowanych i ukaranych grzywną za ustawianie meczów

Al-Marsad Sports powiedział, że incydent nie był pierwszym przypadkiem, w którym marokańscy sportowcy uciekli z obozu treningowego lub hotelu, gdy podróżowali do Europy, aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju.

Łącznie ośmiu nieletnich Marokańczyków uciekło ze swojego obozu na Mistrzostwach Świata Szkół na Słowacji w maju, kiedy byli w

We wrześniu 2021 r. trzej reprezentanci reprezentacji siatkówki uciekli po wylądowaniu we Włoszech na mistrzostwa świata.

Dołącz do rozmowy

opinie

Wspieraj Ripples Nigeria, zatrzymaj dziennikarstwo rozwiązań

Zrównoważone, nieustraszone dziennikarstwo oparte na danych wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi.

Jako platforma medialna pociągamy do odpowiedzialności przywódców i nie zamienimy prawa do wolności prasy i wolności słowa na kawałek ciasta.

Jeśli kochasz to, co robimy i chcesz wspierać rozwiązania dziennikarskie, przekaż darowiznę na Fale Nigerii Fala.

Twoje wsparcie pomoże zapewnić obywatelom i instytucjom nadal swobodny dostęp do wiarygodnych i zaufanych informacji na potrzeby rozwoju społecznego.

wpłać teraz

READ  Portugalia pokonała Polskę 2:1 w ćwierćfinale Mistrzostw Europy do lat 17 2024