Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener mówi najskuteczniejsze ćwiczenia na łydki, aby pozbyć się modzeli – jedz, że tak nie jest

Trener mówi najskuteczniejsze ćwiczenia na łydki, aby pozbyć się modzeli – jedz, że tak nie jest

Najgorszym koszmarem jest kostka. Ten stan występuje, gdy noga i kostka są jedną ciągłą częścią ciała i nie ma wyraźnego rozróżnienia między nimi. Jako coach często słyszę to określenie od klientów jako obszar docelowy. Chociaż może to być po prostu wynikiem słabszej niż dobra genetyka, najczęściej jest to spowodowane brakiem definicji mięśnie nóg Lub dodatkowy tłuszcz wokół podudzia i kostki. Dobre wieści? Zebraliśmy najlepsze ćwiczenia w historii, które pomogą Ci pozbyć się kostek.

Masz moc, aby zmienić swoje dolnej części ciała Przez zdrowe nawyki żywieniowe Ćwiczenia wzmacniające łydki. Trzy poniższe ruchy zapewnią Ci wyrzeźbione, niezwykle eleganckie nogi w mgnieniu oka. Ponadto można je łatwo dodać do następnego profilu ćwiczyć. Boo, pa, łokieć!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak pozbyć się kabli za pomocą tych skutecznych ruchów. A potem nie przegap tego Trener mówi 6 najlepszych ćwiczeń na silne i napięte ramiona w 2022 roku.

walka o akcje

Podczas gdy celujesz konkretnie w łydkę, dzięki temu ćwiczeniu uzyskasz jednocześnie efektywny trening ud i ścięgien podkolanowych. Stań ze stopami szerszymi niż biodra i wskazane palce. Przenieś swoje ręce do centrum swojego serca. Opuść biodra tak, aby znajdowały się na jednej linii z kolanami i przyciśnij kolana do tyłu. Przytrzymaj to tylko przez sekundę, układając ramiona nad biodrami i ciągnąc czubek głowy w kierunku sufitu. Teraz podnieś tylko prawą piętę. Rozłóż nogi mniej więcej w połowie (z ugiętymi kolanami), a następnie opuść się do pozycji wyjściowej. Powtórz 12 powtórzeń, następnie opuść prawą piętę w dół i podnieś lewą piętę, aby dokończyć drugą łydkę.

Związane z: Schudnij brzuch po pięćdziesiątce dzięki temu 10-minutowemu treningowi, mówi trener

Podnoszenie pięt, aby pozbyć się kostek
Jackie Smith

Wypady są na początku wystarczająco trudne, więc spodziewaj się, że ruch dolnych partii ciała natychmiast sprawi, że będziesz się trząść i spocić. Zacznij od prawej stopy do przodu i wypchnij lewą nogę do tyłu, unosząc ramiona nad biodra i tworząc obie nogi pod kątem 90 stopni. Pozostając w tej niskiej pozycji wykroku, podnieś i opuść prawą piętę przez 12 powtórzeń. Powtórz na drugiej łydce.

READ  COVID-19: właściciel klubu nocnego unika rządowego paszportu Covid przed ponownym otwarciem | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Związane z: Trener mówi, że ćwiczenie nr 1 w treningu siłowym, aby odwrócić proces starzenia się po 40

równoległe ćwiczenia ud
Jackie Smith

To jeden z moich ulubionych ruchów ud, ponieważ pobudza nie tylko mięśnie łydek, ale także pośladki i ścięgna podkolanowe. Wymaga jedynie podparcia krzesła lub obręczy. Stań ze stopami równolegle i dotykając się, a ramiona ułożone powyżej bioder. Delikatnie połóż ręce na krześle lub półce. Ściśnij uda, podnieś pięty i połóż ciężar na podeszwach stóp. Opuść pięty z powrotem i powtórz 10 powtórzeń. Następnie przyspiesz ruch przez pozostałe 20 powtórzeń, aby uzyskać prawdziwe oparzenie.

Spalanie siodeł, opaska oporowa
walka o akcje

Masz ochotę na więcej ćwiczeń na dolne partie ciała? próba 6 Minut Abs — Opcjonalne 1 funtowe obciążniki na kostkę lub Trener mówi, że najlepsze ćwiczenia z oporem pętli podczas podróży Po mocną inspirację.

Jackie Smith

Jackie Smith jest certyfikowanym przez IIN, zintegrowanym trenerem zdrowia żywieniowego i trenerem fitness, który specjalizuje się w ćwiczeniach barre, jodze oraz ćwiczeniach przedporodowych i poporodowych. Czytaj więcej