Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo rodziny królewskiej: powód, dla którego przyjaciele księcia Harry’ego go nie odwiedzają |  mój |  Aktualności

Transmisja na żywo rodziny królewskiej: powód, dla którego przyjaciele księcia Harry’ego go nie odwiedzają | mój | Aktualności

Dawni przyjaciele księcia Harry’ego z Eton i wojskowi nie odwiedzają go, ponieważ niektórzy z nich mają nieporozumienia z jego żoną Meghan Markle, powiedział królewski komentator.

Dzieje się tak, gdy książę Harry jest zdeterminowany, aby znaleźć swój dom w Wielkiej Brytanii po eksmisji z poprzedniego królewskiego domu jego i jego żony, Frogmore Cottage, po opublikowaniu oszałamiających wspomnień Harry’ego, Spare.

Królewski komentator Tom Quinn powiedział… Lustro„Tęskni za swoimi dawnymi mieszkańcami Eton i przyjaciółmi z wojska, z których wielu nie odwiedził, ponieważ nie rozmawiali z Meghan. Z biegiem czasu Harry tęskni za pewnymi aspektami swojego dawnego życia w Wielkiej Brytanii. Nieuchronnie jest to okres miesiąca miodowego, kiedy wszystko w Stanach to coś nowego.” Thriller dobiega końca, a Harry patrzy na przeszłość przez różowe okulary.

Harry mieszka w Montecito w Kalifornii wraz ze swoją żoną, księżną Sussex, od 2020 roku, po ogłoszeniu, że odejdą z pracy jako członkowie rodziny królewskiej i przeniosą się za staw. Chociaż przez kilka lat utrzymywali swój brytyjski dom Frogmore Cottage, w zeszłym roku ostatecznie poproszono ich o opuszczenie nieruchomości. W swoich wspomnieniach zatytułowanych Spare Harry ujawnił, jak bardzo był smutny z powodu konieczności opuszczenia Frogmore Cottage, domu jego i Meghan w Windsorze, kiedy rodzina przeprowadziła się do Montecito.

Harry napisał w swoich wspomnieniach o Frogmore: „Dawno, dawno temu był to mój dom na zawsze. Zamiast tego okazał się po prostu kolejnym krótkim przystankiem”. Para otrzymała podarunek Frogmore Cottage w 2019 roku od królowej Elżbiety II i niezależnie opłaciła gruntowny remont po początkowym wykorzystaniu, a następnie spłaceniu pieniędzy podatników. Jednak ich czas w domu z pięcioma sypialniami był krótkotrwały.

To jest blog na żywo…. Śledź poniżej aktualizacje…