Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo rodziny królewskiej: Nieobecność księcia Harry'ego i Meghan Markle mocno uderza |  mój |  Aktualności

Transmisja na żywo rodziny królewskiej: Nieobecność księcia Harry'ego i Meghan Markle mocno uderza | mój | Aktualności

Według królewskiego komentatora książę Harry i Meghan Markle powinni zrobić pierwszy krok, aby zakończyć rozłam z rodziną królewską, przepraszając, zwłaszcza księżną Kate, za swoje zachowanie.

Od czasu przeprowadzki do Kalifornii w 2020 roku książę i księżna Sussex prawie nie rozmawiali z rodziną Harry'ego, a niektóre zarzuty zawarte w jego wspomnieniach Speera są szczególnie ostre wobec Kate.

W ubiegły piątek ujawniono, że księżna Walii po zdiagnozowaniu raka zostanie poddana chemioterapii zapobiegawczej, ale Richard Eden z „Daily Mail” uważa, że ​​pojednanie z Harrym i Meghan będzie możliwe, jeśli najpierw przeproszą.

Powiedzieć Pałac jest tajny: „Od czasu wyemitowania filmu Catherine około tydzień temu pojawiło się wiele sugestii, że William, którego żona leczy się na raka, powinien naprawić sytuację z bratem i że to właściwy czas, aby do siebie wrócili.

„To Harry i Meghan muszą prosić o przebaczenie. Jak wiecie, jesteśmy w okresie Wielkiego Postu i to oni muszą przeprosić za całą krzywdę, którą spowodowali. Przyczynili się do okropnego zdrowia psychicznego sytuacja.

„Co Katherine musiała znosić przez te kilka ostatnich lat? Znosić tę ciągłą falę ataków. Każdemu z nas uznałoby to za wyczerpujące i trudne do zniesienia. Powinni przeprosić, publicznie lub prywatnie, a wtedy może wszystko zacznie się leczyć”.

READ  Prowadzący wywiad BBC, popularny teleturniej, w którym komik dzieli się swoim żalem z powodu odwołania