Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lizzo twierdzi, że „odeszła” dzień po tym, jak skrytykowano ją za przewodniczenie zbiórce pieniędzy dla Bidena

Lizzo twierdzi, że „odeszła” dzień po tym, jak skrytykowano ją za przewodniczenie zbiórce pieniędzy dla Bidena

„Chcę tylko tworzyć muzykę, uszczęśliwiać ludzi i pomagać światu stać się choć trochę lepszym, niż go zastałam. Ale zaczynam mieć wrażenie, że świat mnie w nim nie chce” – napisała Lizzo w swoim serwisie społecznościowym wpis medialny.

35-latka stwierdziła, że ​​„nieustannie spotyka się z kłamstwami”, które – jej zdaniem – mają na celu „wywarcie wpływu i opinii”.

Dodała, że ​​za każdym razem czuje się jak „obiekt żartu” i jest „rozbierana” przez ludzi, którzy nigdy jej nie spotkali.

„Nie pisałam się pod tym” – powiedziała. „Rezygnuję.”

Lizzo jest znana w branży muzycznej ze swojego pozytywnego nastawienia do ciała i miłości do siebie. Odpowiedziała na komentarze na temat jej wcześniejszego wyglądu.

W zeszłym roku Lizzo skupiła się na spekulacjach na temat swojej diety i tego, czy je za dużo fast foodów, co określiła jako zawstydzanie ciała.

„Nawet nie wiesz, jak byłam bliska porzucenia wszystkich i odejścia” – skomentowała wówczas.

zarzuty

Lizzo i jej firma produkcyjna zostały pozwane w sierpniu zeszłego roku przez byłych tancerzy Arianę Davis, Crystal Williams i Noela Rodrigueza, którzy oskarżyli ją o molestowanie seksualne i tworzenie wrogiego środowiska pracy.

Piosenkarka stwierdziła, że ​​te zarzuty są „fałszywe” i „tak niewiarygodne, jak się wydają”.

READ  Holenderskie arcydzieło po raz pierwszy wystawione w Wielkiej Brytanii | Wystawy