Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To nie tylko rasizm i seksizm. Złote Globy tonie z powodu absolutnej głupoty | Kino

zaN Raport śledczy Los Angeles Times W Hollywood Foreign Press Association, słynnej organizacji szantażowej, która kieruje Złotymi Globami, pokazała wybitną korupcję przesiąkniętą sytuacjami przed powodzią; To dało początek NBC Anulował relację telewizyjną z przyszłorocznego koncertu, a Tom Cruise wygłosił trzy rundy Przez lata osobiście wygrywał.

HFPA jest najbardziej znana z nieparzystego głosowania 87 osób. Niektórzy piszą o wiarygodne posty, ale większość z nich to przezabawna torba ze śmieciami Don Normy Desmond, która ma bardziej retro spojrzenie na świat poza Maralago, w tym freelancerów, pisarzy na pół etatu, aktorów pracujących na pół etatu i byłych kulturystek piękności, które zrobiły to do najgorętszego klubu w Los Angeles, którego członkowie jego komitetu są dobrze opłacani z dochodów z praw telewizyjnych, co pozwala im zdobyć luksusowe statki i „skalpować” ich bilety na samą ceremonię wręczenia nagród za dziesiątki tysięcy dolarów.

To naprawdę nie jest znacząca organizacja, ale właściciel tego, co ostatnio było niezwykle lukratywną serią telewizyjną, rozwijaną przez dziesięciolecia, sprytnie pozycjonowaną na przywódcę Oscarów, fanatycznie chronioną i zarządzaną przez grupę pesymistycznych insiderów. Ich pociąg mógł trwać wiecznie, pomimo ujawnionego sekretu absurdu HFPA, gdyby nie straszne żaglowce, którymi członkowie HFPA zostali przetransportowani do grupy Netflix Emily jest w Paryżu I prosty fakt, że w szeregach HFPA nie ma czarnych, plus tegoroczna pozorna obojętność na niektóre programy telewizyjne, które były chwalone gdzie indziej, takie jak Michaela Coel. To może cię zniszczyć.

Oto kryzys. Oprócz Oskarżenia o rasizm, seksizm i chciwośćTym, co utopiło 87 HFPA, była ich czysta głupota. Gdyby mogli po prostu przełknąć swoją dumę i więcej popracować nad różnorodnością, jak Akademia, mogliby zachować swoje zwykłe stanowisko bez punktu zwrotnego niezadowolenia.

Ponieważ szokująca prawda, której niełatwo przyznać ci, którzy dziś wyrażali swoje oburzenie w HFPA, jest taka, że ​​aż do tego roku jej rzeczywiste wyniki oraz filmy i programy telewizyjne, które były satysfakcjonujące, nie różniły się zbytnio od tych, które zostały udekorowane. firmy Crown. Organizacje akademickie lub krytyczne. W tym roku Globes dał Andra Day, Daniel Kaluuya, Chloe Chow – i rzeczywiście wielki zmarły Chadwick Bosman, który opuścił Akademię.

READ  „Przeżyłem Eton, więc jest to spacer po parku” – mówi Billy Smart, dziedzic cyrku, który w oszałamiającym upadku z łask przeszedł od mieszkania w georgiańskiej rezydencji z 12 sypialniami do skakania między sofami przyjaciół i niedrogimi hotelami.

A jeśli chodzi o te łapówki – cóż, jest takie słynne zdanie o tym, ilu ludzi jest potrzebnych do tanga. Ludzie są oburzeni, że wyborcy HFJ odbierają darmowe prezenty od studiów, ale co ze studiami, które zmiatają gratisy? Czy jest ktoś, kto im przeszkadza? Nie: to oni prowadzą atak na Stowarzyszenie Dziennikarzy Zagranicznych w Hollywood. A odwołanie transmisji telewizyjnej przez NBC nie jest tak dramatyczne, biorąc pod uwagę gwałtowny spadek oglądalności w tym roku.

Hollywood Foreign Press Association zawsze było niesamowitą organizacją. Gdyby te wydarzenia zostały uderzone jakimś przejawem pokory i zdrowego rozsądku, to wszystko byłoby na naszą korzyść. Może to być również sprawdzian rzeczywistości w przypadku ceremonii wręczenia nagród w ogóle.