Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TikToker dzieli się szokującym odkryciem 50 rodzeństwa, którego nigdy nie znałeś

styl życia

Użytkownik TikTok Izzyvn_98 podzielił się historią o tym, jak jej test DNA ujawnił dawcę spermy i ogromną grupę rodzeństwa. Wideo / @izzyvn_98

W filmie TikTok, który został udostępniony ponad 115 000 razy, młoda kobieta z New Jersey w USA ujawniła, że ​​po rozpoczęciu testów rodowodowych dowiedziała się, że jest córką płodnego dawcy i ma aż 50 rodzeństwa. , najprawdopodobniej więcej.

TikToker @IzzyVN_98 podzielił się swoją historią w zeszłym miesiącu. Wyjaśniła, że ​​ma dwie matki, a jej biologiczny ojciec jest dawcą nasienia. Zaciekawiona swoim pochodzeniem, postanowiła wykonać test DNA, aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu etnicznym.

Na początku Izzy jest zaskoczona, że ​​nie jest tak „Włoszką”, jak kiedyś myślała, a potem kilka miesięcy później dzwoni do niej nieznajomy i okazuje się, że jest bardzo fajnie.

„Dostałem wiadomość od przypadkowej kobiety z pytaniem, czy jestem spokrewniony z konkretną osobą lub rodziną, ponieważ spotkałem jej córkę i powiedziałem nie” – napisała Izzy.

„Potem pyta mnie, czy jestem plemnikiem dziecka, ponieważ jej córka też była i wariuję, że może być moją siostrą, ponieważ jestem dawczynią dziecka”.

Kobieta podała jej następnie link do prywatnej grupy na Facebooku dla osób z tym samym ojcem dawcy nasienia. Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że w grupie jest 50 osób, co oznacza, że ​​ma 50 przyrodniego rodzeństwa, może więcej.

Fakt, że może być więcej rodzeństwa, trochę zdenerwował niektórych z jej nowo poznanych braci i sióstr.

„Teraz panuje paranoja związana z przeludnieniem, ponieważ niektórzy z nich obawiają się, że jest nas zbyt wielu i możemy skończyć z kimś, kto akurat jest bratem” – oświadczyła Izzy.

Sama Izzy była już trojaczkami, z dwójką rodzeństwa, które urodziło się w wyniku inseminacji w klinice płodności w 1998 roku. Wydaje się, że cała trójka ma tego samego biologicznego ojca, więc Izzy nie jest jedyną w swojej rodzinie, która nagle doznała traumy. Wiadomość o dużej liczbie przyrodniego rodzeństwa.

READ  Coronavirus Covid-19: rząd Nowej Zelandii mówi, że loty z Australii Zachodniej do Nowej Zelandii `` muszą zostać natychmiast wstrzymane '' po przypadkach Covid-19 w Perth

Izzy niechętnie romansuje ze swoim nowym przyrodnim rodzeństwem, mówiąc: „Czuję się naprawdę nieswojo. To naprawdę nienaturalne”.