Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Black Eyed Peas podkręcają atmosferę, zakładając tęczowe opaski na imprezę sylwestrową w Polsce

The Black Eyed Peas podkręcają atmosferę, zakładając tęczowe opaski na imprezę sylwestrową w Polsce

the czarnooki groszek Zaskoczeniem dla państwowej Telewizji Polskiej było to, że cała czwórka nosiła tęczowe opaski na znak solidarności ze społecznością LGBTQ podczas ich noworocznego występu w Polska.

Grupa nosi tytuł kanały TVP Pokaż „Noworoczne marzenia”.

Ich opaski rozzłościły członków konserwatywnej partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), która jest obecnie u władzy, która forsuje politykę wymierzoną w LGBT. TMZ.

Członek partii Marcin Warcol nazwał opaski a „Wstyd,” Dodając: „To nie jest sylwester marzeń, ale sylwester buntu”.

Gdzie jest miłość?” – odpowiedział raper The Black Eyed Peas Biada mi.

„Jedność, tolerancja, zrozumienie, jedność, szacunek, różnorodność i integracja… ta miłość… ludzie są ludźmi i wszyscy powinniśmy praktykować szanowanie i kochanie wszystkich rodzajów ludzi na ziemi i uczyć się od nich” – napisał na Twitterze. Świergot.

Podczas wydarzenia Will.i.am podziękował swojej „bardzo inspirującej” polskiej publiczności za „Otwarty umysł, dobre serce i otwarty umysłWspieraj naród ukraiński w walce z rosyjską inwazją.

Następnie zadedykował piosenkę „Where is the love?” Ofiarom nienawiści w 2022 roku, w tym osobom czarnoskórym, społecznościom żydowskim i osobom LGBT.

„Społeczność żydowska, kochamy was” – powiedział – „Ludzie pochodzenia afrykańskiego na całym świecie, kochamy was”. „Społeczność LGBTQ, kochamy cię” – powiedział w opublikowanym przez siebie wideo z występu.

Po piosence wyjaśnił przesłanie grupy o miłości i przebaczeniu. Sprawdź to poniżej:

READ  Polski przywódca przyznał, że kraj kupił potężne izraelskie oprogramowanie szpiegujące