Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Teraz wszyscy razem – współpracuj w aplikacji Samsung Notes na Galaxy Z Fold5.  – Wiadomości Samsung Malezja

Teraz wszyscy razem – współpracuj w aplikacji Samsung Notes na Galaxy Z Fold5. – Wiadomości Samsung Malezja

W rozwijającym się krajobrazie technologicznym praca indywidualna i wspólna łączą się. Galaxy Z Fold5 wprowadza nową erę możliwości, w której produktywność i kreatywność płynnie łączą się. Narzędzia takie jak Samsung Notes zmieniają sposób, w jaki myślimy, komunikujemy się i współtworzymy. Uwolnij wspólne robienie notatek i przekształć pracę zespołową dzięki innowacjom.

Uwolnij współpracę i kreatywność

Wyobraź sobie scenariusz: zespół 10 osób może wspólnie redagować projekt, nawet jeśli znajdują się w różnych lokalizacjach. Bezproblemowa współpraca jest teraz rzeczywistością dzięki Galaxy Z Fold5 i Samsung Notes. Zespół może współpracować nad tym samym projektem w czasie rzeczywistym, zapewniając, że zmiany wszystkich osób zostaną przechwycone i natychmiast obejrzane przez każdego członka. Samsung Notes przekracza ograniczenia geograficzne i zwiększa możliwości współpracy twórczej jak nigdy dotąd.

Samsung Notes zmienia Galaxy Z Fold5 w kanwę, w której można dzielić się inspiracjami. Używając rysika S Pen jako cyfrowego pędzla, możesz ilustrować pomysły, zapisywać je piękną kaligrafią i szkicować koncepcje. Możesz także wstawić obrazy z galerii do swojego projektu. Baw się kolorami, liniami i układami i zamień swoje prace w dzieła sztuki!

Pracuj szybciej w świecie napędzanym wydajnością i innowacjami dzięki mocy Galaxy Z Fold5 i Samsung Notes. Moc współpracy i kreatywności na wyciągnięcie ręki i za pomocą końcówek rysika S Pen. Galaxy Z Fold5 to coś więcej niż smartfon, to narzędzie zapewniające wspólną błyskotliwość i produktywność.

Galaxy Z Flip 5 | Galaxy Z Fold5
Modele Policja szybkiego reagowania Zabarwienie Promocje
Galaxy Z Flip 5

256 GB

4499 RM Mięta, lawenda, krem, grafit

Ekskluzywne kolory online: Szary, niebieski, zielony i żółty

  • Podwójne miejsce do przechowywania o wartości do 1000 RM
  • Do 40% zniżki na PWP na Samsung Care+ i 10% zniżki na tablety Samsung Galaxy[1].
  • Zaoszczędź 600 RM na zniżce za wymianę.[2]
  • Dodaj 50 RM, aby otrzymać torbę Flipsuit i 2 bezpłatne karty Flipsuit (o wartości 297 RM).[3]
Galaxy Z Flip 5

512 GB

4999 RM
Galaxy Z Fold5

256 GB

6799 RM Lodowoniebieski, widmowa czerń, kremowy

Ekskluzywne kolory online: szaro-niebieski

Galaxy Z Fold5

512 GB

7299 RM
Galaxy Z Fold5

1 TB

8299 RM
READ  Losowo: wykonany na zamówienie dywan pokemon żółty wygląda tak wygodnie, jak cholera

Więcej informacji na temat Galaxy Z Flip5 | Galaxy Z Fold5 przejdź do:

[1] Promocja obowiązuje według kolejności zgłoszeń i do wyczerpania zapasów. Akceptacja regulaminu i warunków. Firma Samsung zastrzega sobie prawo do skrócenia, przedłużenia lub anulowania Okresu Promocji według własnego uznania i bez uprzedniego powiadomienia.
10% zniżki na PWP na wybrane tablety Galaxy i 40% zniżki na Samsung Care+.
[2] Samsung wyłącznie online. Wybierz i zakończ transakcję opcyjną. Akceptowany jest każdy stan urządzenia. Dotyczy tylko wybranych lokalizacji i urządzeń.
[3] Rzeczywiste opcje kolorów i wzorów kart współpracy oraz treści wyświetlanych w etui Flipsuit mogą różnić się od obrazu. Współpraca marki i akcesoria funkcjonalne sprzedawane osobno. Dostępność kolorów, modeli i wzorów akcesoriów może się różnić w zależności od kraju. Na każdą kartę wyświetlana jest jedna treść. Rzeczywisty interfejs użytkownika/UX może się różnić. Styl i kolor produktu promocyjnego mogą różnić się od pokazanych na zdjęciach.