Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taniec na lodzie ujawnia zwycięzcę 2022

tańczyć na lodzie Spoilery następują.

tańczyć na lodzie Wybrała zwycięzców serii 2022.

tancerz Reagan Gascoigne A jego profesjonalna łyżwiarska partnerka Karina Manta wygrała tegoroczny pokaz, po zmierzeniu się z konkurencją w finale Ściśle chodź, tańcz W rolach głównych: Brendan Cole z profesjonalną partnerką Vanessą Power oraz piosenkarka Pussycat Dolls Kimberly White z profesjonalnym partnerem Markiem Henriette.

Reagan wybuchnął płaczem na dźwięk wyniku, a finaliści serii wbiegli na scenę, aby pogratulować jemu i Karinie.

Matowy Mróz / ITVwalka o akcje

Podczas gdy sędziowie Ashley Banjo, Ooty Mabuse, Jane Torville i Christopher Dean zdobyli pierwszy występ tego wieczoru, wyniki te miały jedynie charakter doradczy i tylko widzowie zdecydowali o zwycięzcy.

po Przerwanie fal radiowych W zeszłym tygodniu zawody w łyżwiarstwie figurowym powróciły z czternastej serii Tonight (27 marca), zaprezentowanej przez Holly Willoughby i Philipa Schofielda. Oznacza to również powrót Holly później Pozytywny wynik testu na COVID-19 godzin przed półfinałami Dwa tygodnie temu, w wyniku czego Filip oferuje sam.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Każda para jeździła na łyżwach dwa razy – specjalnie zaprojektowany układ Torvill i Dean, a następnie ich ulubiony taniec z serialu. Głos widza został następnie zamrożony, a Kimberly i Mark zostali zdyskwalifikowani, zajmując trzecie miejsce.

„Bardzo dziękuję, to było takie piękne doświadczenie i jestem bardzo wdzięczna wszystkim za to, co dla nas zrobili” – powiedziała Kimberly.

Potem ostatnia para zakończyła długi czas tańczyć na lodzie Tradycja – Jazda na łyżwach ich interpretacji słynnego „bolera” złotego medalisty Torville’a i Deana z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 1984. Kimberly i Mark również nagrali swoją wersję, a Holly potwierdziła, że ​​zostanie wyemitowana Tego ranka w poniedziałek (28 marca).

Reagan Gascoigne i Karina Manta z Holly Willoughby i Philipem Schofieldem, zwycięzcy Ice Dancing 2022

Matt Frost / ITV / Shutterstock

Mówiąc przed końcem, oboje Brendan i Kimberly odpowiadają na twierdzenia, że ​​doświadczeni zawodnicy tańca mają nieuczciwą przewagę Na lodowisku.

Rozmawiając z cyfrowy szpieg et al., Brendan powiedział: „Myślę, że fakt, że mieliśmy tło taneczne, tylko poprawił sytuację na lodzie.

„Rzeczy, które byliśmy w stanie zrobić ze względu na nasze doświadczenie i fakt, że popychaliśmy się nawzajem, ponieważ wszyscy byliśmy na tej łodzi, były naprawdę wyjątkowe.

„Uwielbiałem pchanie, uwielbiałem wyzwania i uwielbiałem tworzyć nowe rzeczy, których bez nich mógłbym nie zrobić. Ludzie zawsze będą narzekać. Taka jest natura ludzi, takich jak my dzisiaj.”

– Nigdy nie zmienimy ich zdania – dodała Kimberly.

tańczyć na lodzie Jest nadawany w ITV i powróci w 2023 roku.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io