Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szok po potwierdzeniu zamknięcia wiodącej firmy dostarczającej materiały budowlane w Grantown

Szok po potwierdzeniu zamknięcia wiodącej firmy dostarczającej materiały budowlane w Grantown

Kliknij tutaj, aby zapisać się na nasze bezpłatne biuletyny!

ZAMKNIĘTE: Oddział Travisa Perkinsa w Grantown Industrial Park.  Zdjęcie: Sandron.
ZAMKNIĘTE: Oddział Travisa Perkinsa w Grantown Industrial Park. Zdjęcie: Sandron.

W Grantown panuje szok po potwierdzeniu zamknięcia oddziału największego brytyjskiego sprzedawcy budowlanego.

Travis Perkins w miejskim parku przemysłowym Woodlands wkrótce zostanie zamknięty.

Niecałe dwa lata temu Strathspey Group zdobywała nagrody jako subregionalny oddział korporacyjny roku w północnej Szkocji za „myślenie na szeroką skalę”.

Rzecznik Travisa Perkinsa powiedział The Strathie: „Podjęliśmy decyzję o nieprzedłużaniu umowy najmu w naszym oddziale Travis Perkins w Grantown-on-Spey.

„Nasi koledzy są świadomi tej decyzji i rozpoczęliśmy z nimi proces konsultacji.

„Jesteśmy oddani naszym klientom i społeczności lokalnej i mamy nadzieję powitać ich w naszych oddziałach w Elgin lub Inverness po wszystkie materiały i materiały budowlane”.

Nie jest jeszcze jasne, ilu pracowników obejmie ta zmiana.

W sobotę odbędzie się impreza pożegnalna dla pracowników.

W poście w mediach społecznościowych napisano, że niesamowity zespół Travisa Perkinsa organizuje imprezę pożegnalną.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Bin Mahwar w soboty o godzinie 19:00.

Publiczne zaproszenie brzmiało: „Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi byli i obecni klienci dołączyli do nas, aby wznieść kieliszek i podzielić się wspomnieniami, zanim banery opadną na dobre!”

Oddział Grantown został wybrany za swoje osiągnięcia w nagrodach firmy wręczonych na konferencji firmowej w 2022 roku.

Rzecznik firmy, największego w Wielkiej Brytanii dystrybutora materiałów dla sektora budowlanego, powiedział wówczas: „Ta prestiżowa nagroda została przyznana zespołowi za wybitną pracę.

„Zespół został doceniony za wyjątkową obsługę klienta, umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz pomyślne wdrożenie nowej usługi śledzenia dostaw lokalnych, która umożliwia klientom rezerwację dwugodzinnego okna dostawy i śledzenie dostawy w czasie rzeczywistym.

„Oferuje także szybki, godzinny widok „kliknij i odbierz” dostępny w aplikacji, pomagając klientom oszczędzać czas i pracować mądrzej dzięki możliwości sprawdzania zapasów w drodze, co doprowadziło do wyjątkowej sprzedaży i zadowolenia klientów”.

READ  Pasażer zmarł po wyskoczeniu z największego statku wycieczkowego świata, który płynął z Florydy

Patricia Hendry, dyrektor regionalna Travisa Perkinsa, zauważyła wówczas: „Zespół jest właścicielem prawdopodobnie jednej z najtrudniejszych aren dla handlowców budowlanych w Travis Perkins.

„Zszłej zimy aż do początków marca musieli codziennie odśnieżać to podwórko, stawiając czoła typowym wyzwaniom związanym z pracą na małym, wielogarbnym podwórku o pochyłych terenach.

„Pomimo wyzwań związanych z lokalizacją i klimatem pozostają pogodni i proaktywni.

„Przez cały rok zespół pozyskał nowych klientów, wprowadził nowe, unowocześnione produkty oraz podniósł standardy bezpieczeństwa przy okazji remontu oddziału i areny.

„Jak na małą gałąź pośrodku gór, myśleli, że będzie duża”.

W pewnym momencie firma szczyciła się siecią 560 oddziałów i 300 wypożyczalni narzędzi, dostarczając tysiące linii produktów profesjonalistom i osobom samodzielnie budującym w całym kraju.

Siedziba Travis Perkins plc znajduje się w Northampton.

Jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250. Poprzez swoją spółkę zależną Toolstation grupa prowadzi działalność również w Europie kontynentalnej.


Czy chcesz odpowiedzieć na ten artykuł? Jeśli tak, kliknij Tutaj Aby zgłosić swoje pomysły, można je opublikować drukiem.