Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szał zakupów wielorybów Bitcoin – co to oznacza dla Ciebie i Twoich gospodarstw

Szał zakupów wielorybów Bitcoin – co to oznacza dla Ciebie i Twoich gospodarstw

  • Chociaż wieloryby kupują, na rynku nadal dominuje sentyment sprzedaży
  • Niektóre wskaźniki i wskaźniki również wskazywały na niższe ceny

Bitcoina [BTC] Kilka dni temu udało się odzyskać 70 000 dolarów, jednak trend nie był kontynuowany, gdyż cena kryptowaluty wkrótce zaczęła spadać na wykresach. Kiedy to miało miejsce, wieloryby skorzystały z okazji, aby zgromadzić więcej Bitcoinów po niższej cenie. Stąd pytanie – czy oznacza to kolejny wzrost wzrostów?

Wieloryby bitcoinowe znów w akcji

Kapitalizacja rynkowa monet Dane Ujawniło, że cena Bitcoina nabrała tempa w zeszłym tygodniu, pozwalając jej osiągnąć 70 000 dolarów 21 maja. Jednak byki nie były w stanie utrzymać pompy, co spowodowało ponowny spadek ceny Bitcoina poniżej 69 000 dolarów. Wieloryby wykorzystały tę okazję, aby kupić Bitcoin, gdy jego cena była niska.

W rzeczywistości Ali, popularny analityk kryptowalut, niedawno udostępnił tę informację ćwierkać Podkreśla fakt, że wieloryby Bitcoin zakupiły ponad 20 000 Bitcoinów – o wartości 1,34 miliarda dolarów.

Abramshardt, analityk i autor w CryptoQuant, również zabrał głos analiza To stworzyło podobny obraz. Według tego samego źródła apetyt wielorybów na kupno Bitcoina znacznie powrócił po tym, jak zainteresowanie zakupem spadło przez dwa miesiące od marca. Rozwój ten wskazuje, że obecne ceny BTC są odpowiednie do kupna i akumulacji.

Następnie AMBCrypto sprawdziło CryptoQuant Dane Aby dowiedzieć się, czy na rynku dominują nastroje zakupowe. Odkryliśmy, że podczas gdy wieloryby kupowały, inwestorzy detaliczni mogli sprzedawać Bitcoin w miarę wzrostu rezerw walutowych. Poza tym zarówno Korea Premium, jak i Coinbase Premium BTC były na minusie. Oznacza to wyraźnie, że wśród inwestorów amerykańskich i koreańskich dominowały nastroje sprzedażowe.

Premia Coinbase za Bitcoin zmieniła kolor na czerwony

Źródło: Cryptoquant

Czy wieloryby popchną Bitcoin wyżej?

Akumulacja z wielorybów pomogła BTC, ponieważ wartość kryptowaluty wzrosła o 2,6% w ciągu ostatnich 24 godzin. W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wynosi 68 797,25 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 1,36 biliona USD.

READ  Po odkryciu niszy na rynku przeszła drogę od menedżera kempingu bez grosza przy duszy do przedsiębiorcy o wartości 2 miliardów funtów

Jednak wysiłki wielorybów mogą nie wystarczyć, aby utrzymać tę tendencję wzrostową. ASORP BTC był czerwony, co oznacza, że ​​więcej inwestorów sprzedaje z zyskiem. W środku hossy może wskazywać szczyt rynku. Ponadto NULP zasugerowało, że inwestorzy znajdują się obecnie w fazie przekonań, w której osiągają wysokie niezrealizowane zyski – sygnał niedźwiedzi.

Źródło: Cryptoquant


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź Kalkulator zysku Bitcoina


Aby lepiej zrozumieć, czy Bitcoin spodziewa się korekty ceny, AMBCrypto przeanalizowało swój wykres dzienny.

Według naszej analizy wskaźnik MACD BTC pokazał możliwość niedźwiedziego crossovera w nadchodzących dniach. Chaikin Money Flow (CMF) również przesunął się w bok w pobliżu strefy neutralnej.

Wręcz przeciwnie, indeks przepływów pieniężnych (MFI) wyglądał byczo, ponieważ odnotował gwałtowny wzrost.

Źródło: Widok handlowy

Dalej: Jak rynek NFT firmy Solana wyprzedził rynek Ethereum – migawka z 30 dni