Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nietypowa aktywność tokena XRP – ocena jej potencjalnego wpływu na rynek

Nietypowa aktywność tokena XRP – ocena jej potencjalnego wpływu na rynek

  • Wielu długoterminowych posiadaczy XRP zmieniło swoje adresy, ale być może nie jest to próba sprzedaży.
  • Uczestnicy krótkoterminowi odnotowali niewielkie zyski, jednak token pozostał niedowartościowany

W niecałe dwa tygodnie barometr wieku materiałów eksploatacyjnych XRP powrócił do życia z trzech głównych minimów. Po raz pierwszy doszło do tego 16 maja, kiedy wskaźnik wzrósł do 214,86 miliarda.

20 maja liczba monet przekroczyła 539,79 miliarda, a 24 maja skala ponownie wzrosła, wskazując na znaczny ruch tokenów wśród posiadaczy długoterminowych.

Dla niewtajemniczonych, całe życie śledzi liczbę tokenów, które zmieniają adresy w danym okresie. Kiedy skala paznokcieoznacza to, że duża liczba żetonów, które wcześniej były uśpione, jest w ruchu.

Z drugiej strony niski odczyt wskazuje, że obligatariusze długoterminowi trzymali większość swoich aktywów w tym samym portfelu. Na tle niedawnego wzrostu rynku uczestnicy mogą założyć, że posiadacze monet planują sprzedać swoje XRP.

Wskaźnik zużycia XRP w ciągu całego życia skacze wraz ze wzrostem cen

źródło: Santiment

Handel XRP waha się od 0,50 do 0,55 dolara

Jednak wyciąganie wniosków bez dowodów z innych wskaźników może wydawać się zbyt pochopne. W związku z tym AMBCrypto oceniło wpływy i wypływy z wymiany w księdze XRP.

Według danych uzyskanych z Santiment, wpływy z wymiany XRP wyniosły 211,00. Przepływy wymiany mierzą liczbę tokenów wysyłanych z portfeli zewnętrznych na adresy wymiany.

Wzrost przepływów wskazuje, że większość tokenów może być wystawiona na sprzedaż. Co więcej, w momencie publikacji prasy wypływy wymiany wyniosły 208 tys. Ta metryka to liczba tokenów wysłanych do portfeli niepowierniczych. W większości przypadków takie działanie wskazuje, że potencjalni uczestnicy nie planują w najbliższym czasie sprzedaży.

Umiarkowany Różnica w przepływach Wskazuje to, że znaczny wzrost ruchu monet pasywnych może nie mieć znaczącego wpływu na cenę XRP.

Przepływ wymiany XRP wskazuje na konsolidację

źródło: Santiment

Właściciele powinni przygotować się na fajerwerki

W chwili pisania tego tekstu cena XRP wynosi 0,53 USD. Wartość ta oznacza wzrost o 2,67% w ciągu ostatnich 7 dni. Według wskaźników on-chain XRP może nie odnotować znaczących wzrostów w nadchodzących dniach.

READ  Wakacyjne oszustwa nasilają się, gdy Brytyjczycy spieszą się z rezerwacją wakacji | oszukiwanie

Jeśli jednak warunki rynkowe staną się bardzo niedźwiedzie, cena może spaść do podstawowego poziomu wsparcia 0,50 USD. I odwrotnie, w bardzo byczym scenariuszu, XRP może osiągnąć na wykresach poziom 0,55 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, krótkoterminowa perspektywa wydaje się wskazywać, że symbol może pozostać w wąskim przedziale handlowym. Tymczasem stosunek kapitalizacji rynkowej do wartości zrealizowanej (MVRV) pokazał, że w ostatnim czasie więcej posiadaczy XRP odniosło zyskowność.

W momencie publikacji prasy 30-dniowy MVRV wynosił 2,696%. Oznacza to, że przeciętny posiadacz tokena, który zgromadził w ciągu ostatnich 30 dni, może otrzymać dodatni zwrot, jeśli sprzeda.

Wskaźnik MVRV XRP pokazuje, że token może być niedowartościowany

źródło: Santiment

Ponadto metryka mierzy, czy dany składnik aktywów jest niedowartościowany czy przewartościowany. Wygląda na to, że XRP również niedoceniany, W porównaniu do wyników z marca.


Przeczytaj tętnienie [XRP] Prognozy cen na lata 2024-2025


Dlatego w średnim okresie cena tokena może wzrosnąć w kierunku 0,60 dolara. Jednak krótkoterminowe perspektywy nie wyglądają całkowicie byczo, ponieważ XRP może wahać się w bok, jak wspomniano wcześniej.