Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Surowi sędziowie nazywają wynik „łamiącym serce”, gdy Richie Anderson zostaje drugą gwiazdą, która odeszła

rygorystycznie Sędzia Motsi Mabusi określił najnowszy wynik BBC jako „łamiący serce”

W niedzielnym odcinku (9 października) ogłoszono, że Richie Anderson i Fleur East otrzymali najmniej głosów.

Po przerażającym tańcu sędziowie postanowili uratować East, co oznacza, że ​​Anderson był drugą gwiazdą, która została zdyskwalifikowana z serii 2022.

Anderson był partnerem Giovanni Bernese, który wygrał serię w zeszłym roku z Rose Ayling Ellis.

Anton de Beek, Motsy Mabuse i Craig Revell-Horwood postanowili ratować Wschód. Jednak prezes Shirley Ballas ujawniła, że ​​odesłałaby ją do domu, gdyby miała decydujący głos.

Przemawiając podczas oddawania głosu, Mabuse powiedziała: „Myślę, że to naprawdę boli serce, ponieważ myślę, że oboje nie zasługujecie na to, by tu być, ale tak głosowała publiczność i na podstawie tego tańca mam zamiar uratować Fleur i Vito. „

Mówiąc o swoim czasie w serialu, Anderson powiedział: „Wiesz co? rygorystycznie Na przykład, zawsze myślałem, że bycie częścią tego i bycie tutaj to taka magiczna rzecz, naprawdę jest. ”

Pochwalił Bernice, nazywając go „wspaniałym facetem”. Bernice odpowiedziała: „Muszę powiedzieć, że to zaszczyt tańczyć z tobą, ponieważ wiem, jak bardzo mnie kochasz Ściśle chodź tańcz. Jesteś naprawdę wielkim fanem. Tak się cieszę, że to zrobiłeś i cieszę się, że robię to z tobą.

Zawodniczka „Strict” Richie Anderson i jej profesjonalny partner Giovanni Bernice zostali wykluczeni z programu BBC.

(BBC)

Powiedział, że „szkoda, że ​​tak krótko”.

Anderson jest najbardziej znany z prezentowania ulotki o podróżach w dni powszednie w BBC Radio 2 Breakfast with Zoe Paul. W maju relacjonował dla stacji Konkurs Piosenki Eurowizji z Turynu we Włoszech.

Wyniki Wyciekło przed wyemitowaniem odcinkaWiele osób wyraziło szok z powodu wczesnego wycofania się Andersona z serialu w mediach społecznościowych.

rygorystycznie Trwa w sobotę 15 października o 18:30 na BBC One.

READ  Królewska rodzina na żywo: polityczne marzenie Meghan Markle zyskuje na sile dzięki „dwóm głównym krokom” | Królewski | Aktualności